Моя маленька ферма "Соломка"

Вітаю з поселення в козеленді! Дуже цікаво було читати. Особливо про молочних овечок… теж хочу, поле по4и тримаю кілька романівсь4их на м‘ясо… може вас начитають і 6а молочні зважусь)

2 лайка

Мені самій цікаво, вони в вирощуванні, як Кози?

1 лайк

Наташ, тебе чоловік із баранами точно вижене із дому. :hahaha:

3 лайка

Головне прихисток найти. А потім прийде мене забере назад, як скуче :joy:.А ти знаєш, як цікаво. Я не думала, що вівці можуть так доїться.

8 лайков

Ирочка, рады видеть вас в нашем обществе.
Молочные овцы - это для меня новое, интересное. Такие красивые, пушистые, как облака. Ир, скажите, а вы барана своего держите ?

3 лайка

Фото відразу після стрижки,тому така дивна шерсть…Отаке вимячко буває в наших вервечок,але в усих різне,як і характер :blush: Вони дуже багато в чому схожі на кіз. Дояться всі по-різному,дійки правда невеличкі,в 2019 році купила вперше доїльний аппарат (руки стали боліти),за місяць всі звикли і стояли без проблем. Котяться по-різному(важко,легко),корми ті самі їдять,ходять отарою за головною моєю козою(самі можуть пасучись забрести і заблудитись,було діло раз-шукали :sweat_smile:). Характер в них покладистий і не шкодливі ,як кози :wink:. Правда рогаті кози інколи ображають вервечок,тому хочу тримати тільки кіз шутів. :hugs: Баранів міняємо,як і козлів,правила ті самі.

36 лайков


Наші молоді кури Джерси,на фото їм по 6 місяців. Тримаємо їх окремо від старших. Включаємо підсвітку ввечері і вони несуться.

29 лайков


Це ще не всі :upside_down_face: :upside_down_face: :wink:

43 лайка


Це маленька спроба показати мій дім і моє захоплення озелененням :hugs:

38 лайков

Ось такий дитячий садочок був у нас весною 2019 року.

48 лайков

Іра вітаю вас на форумі. Дуже цікаво, та дуже красиво. Овечки просто супер :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:. Як багато нового можна дізнатися кожен день, я про таких навіть не чула. Розповідайте ще.

8 лайков

Ирочка с открытием виртуального домика, добро пожаловать в нашу дружную козосемью. Овечки ваши меня покорили. Детский сад у вас такой милый.

4 лайка

Как интересно! С дойными овцами у нас еще не было ферм. И так доятся прилично! И выход сыра из молока впечатляет.

А сколько у вас дойных овец?

7 лайков

А профіль у Красулі нубійський :wink:

1 лайк

Раді вітати Вас у нашій дружній родині. Вервечи супер, скоро весь форум заразиться ще одним вірусом, особисто мене вже зацікавили ваші тваринки.

1 лайк

Вітаю на форумі! І я з Черкащини, з Лисянки. Тут народився батько Б. Хмельницького. Заходьте в гості “Кози над Тікичем”.
Гарно у вас і ,мабуть, зараз весело, в 3 години ночі писати. Удачі!

3 лайка

Іра, а що це за страва?

Дякую Всим за привітання! :rose: :rose: :rose: Так альпійка з нубійським профілем,ми доливали нубійськоЇ крові і в її доці ще більше крові(на фото). Хочемо тримати тільки безрогих нубійок. Ця порода по характеру більш підходить (на мою думку) для спів життя з вівцями. Вівцематок у нас 10 шт.,(найстарші з 4 окотом )більше тримати накладно. Продавали молодняк і парочку первісток…
Отже, ми самі не очікували такого від овечок і їхнього молока. Вурду отримуємо після кип"ятіння (без добавок) сироватки від бринзи ,схожа на творожок з цікавим присмаком… Я випадково побачила цей процес на Ютубі в сюжеті про життя вівчарів на полонині. Вік живи-вік учись :wink:
А вночі писала,бо додатково по ночам підробляю в інеті…в мене син випускник ,кожна копійка важлива :blush:

34 лайка

Вурда - это рикотта , выходит.

9 лайков

До Рікотти додають лимонний сік і сіль,а до вурди нічого. Вона в нас іде як десерт,дітям дуже до смаку. Я печу пиріжки,вареники,сирники і т.д. На продаж не буває…самі з"їдаємо :hugs:

4 лайка