МолоЧари. Львів

:laughing: не, Баранчиков нет, только козочка в окошке

1 лайк

У нас на Херсонщине дожди очень большая редкость,как впрочем и длительные морозы и снег.Сарай у моих из ракушняка под шубой.От морозов защищает хорошо,от жары у нас только в погребе можно спастись.Росы бывают весной и осенью.
(Жаль мои сердечка пропадают,пораздавала все.Но дарю такие :revolving_hearts: так как мне очень понравился ваш козодомик,очень уютнно в нем)

2 лайка

А я уже понимая что то солома все равно вижу овечку стоящую боком. :sheep:

2 лайка

:laughing::laughing::astonished: художник! Воображение у Вас на высоте! Пойду и сама посмотрю, в сарайку, может точно овечка есть,а я не в курсе :wink::laughing:

11 лайков

:rofl: я вообще козу не заметила. овечка и овечка…

3 лайка

Не я чётко увидела на первом этаже любопытно смотрящую в окно козочку,а на втором этаже пушистую барашку,просто стекло сверху обмерзло и барашке незачем смотреть в окно,поэтому она стоит боком и наверно жуёт соломку и сенцо. :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 лайков

Гарна козина хатка! У нас у козюль вікно велике,тільки ширина більша, чим висота, південно-західне. В ці морозні, але сонячні дні , їм добре гріє. Під вікном кормушка, так вийшло, але все ок.
Якщо козина хатка добре утеплена, то і літом не жарко.

3 лайка

В нас не проходило широке вікно, каркас з брусів диктував розмір,то поставили високе. Утеплена повністю, а на горищі солома щільно накладена. Вентиляцію мусила на ті морозяки теж соломою закрити, так аби дуже не було протягу і свіже повітря заходило.

5 лайков

Вітаю з відкриттям свого будиночка)

1 лайк

Дякую Юлия, що завітали до нас!

1 лайк

Про всіх дівчат своїх і не тільки розповім згодом :wink:
А от є пані одна в нас, через яку майже не сплю місяць :dizzy_face:
22 січня, завтра, буде 145 днів чекання, валерьянки, та безкінечного чтива інформації по окозам, коли вже геть голова кругом стає від прочитаної інформації, іду читати особисті сторінки на цю ж тему :astonished::open_mouth::joy:
Сьогодні вона мене збентежила, ходила за мною хвостиком по всіх стайках, допомагала чистити та підстилати соломку, мити відерка з води, доїти… І постійно підставляла бочок для чухання, і от натрапила я рукою на кругленьку випуклість, під долонею почула поштовхи,вона мені бочок свій принесла,щоби її пошкодували та пестили побільше. Знову валерьянки я з’їла :astonished::joy: це наш перший свідомий козиний окот. Ох і переживаю ж :confounded:
Ну і ось вона, “винуватиця” торжества і моїх безсонних ночей :flushed::joy:


Спить так,що не може лягти в улюблену позу,коли голову кладе собі на животик і трошки ховає носика як голубка

До вагітності була гордовита і усамітнена,тепер хоч в хату бери з собою, і вміє ж так вслід подивитися, що будеш переживати,що вагітній відмовив :joy:
На свята у їхній хатці мусила їм включати радіо з джазом :joy: щоб трохи культурно розвивались і не чули того всьго, бо “дивні” люди лупали ті пітарди з феєрверками і вони бідненькі лякалися… Ух лупнула я б комусь по вухах,за ті розваги сумнівні :angry:

32 лайка

В мене теж така красуня минулого року народжувала, теж була сама по собі, а в той день що народжувала, це був 150 день вагітності, ходила як хвостик)

3 лайка

Йой! То мені і спати тепер не лягати :astonished: хоча десь читала,що якщо дітки ворушаться,то ще найближчі 12 годин не народить…чи то правда :thinking::face_with_monocle:

2 лайка

Про козеняток не знаю, я читала про діток таке) Оце написала, тепер переживати будете((

1 лайк

Не факт. Всяко буває. Кози дуже відчувають підвищену увагу до них, і дуже швидко вчаться нею зловживати. Часом так театрально себе поводять, що дуже важко відрізнити - вже пора, чи ще ні? Ну точнісінько як більшість жінок перед першими пологами :rofl:
Як правило, якщо козі хочеться “партнерських” пологів - то вона буде до вас тихенько і ніжно мекати, як до козеняти, і ніжно та ретельно облизувати ваші руки та одяг. Але в більшості випадків пологи розпочинаються без глядачів. Інша коза принципово буде терпіти, поки всі не розійдуться. Але вже якщо вона почала народжувати - то ваша присутність цього процесу не зупинить, а ви зможете допомогти при потребі.
Дуже корисно навчитися розуміти, коли в кози почалися регулярні перейми з інтервалом у кілька хвилин (не потуги, коли реагують мязи пресу, а перейми - коли скорочуеться лише матка). Коза тоді лягає, але невдовзі різко встає, якто її там якась муха вкусила, або періодично переминається з ноги на ногу.
А ще за день або кілька днів до пологів коза може лежати з стражденним виглядом і дивитися в одну точку, стогнати - це всього лише розходяться звязки. Потім вона стає веселіша, а деякі аж занадто - можуть вимагати козла або влаштувати турнір з іншою козою. Ось така у них підготовка.

19 лайков

Дякую Вам щиро,що так ретельно описали та пояснили :hugs::heart_eyes:

От я про ту потребу і турбуюсь більше всього, як зрозуміти що ти їй насправді потрібен на тому тонкому вимірі, а не так,що дай я перевірю чи ти без мене справляєшся. Тепер завдяки Вам буду знати, ніжно мекає, руки лиже, сигнал мені пити валерьянку!

Охо-хо, сідай, СвЄта, двійка! :joy::disappointed_relieved:
Іду знову читати, дивитись відео… Бо зрозуміла,що нічого такого ще не зустрічала в ютубі :frowning:
Дякую ще раз Вам за Ваші поради, в мене хоч трошки по поличкам розклалося все, бо в голові все змішалося за цей період.

2 лайка

Може того в ютубі й немає :joy: Я до цього дійшла роками спостережень. Може в підручниках про це й писали, але мені тоді точно не зайшло. В пологових будинках орієнтуються саме на перейми. Але це не лікар їх виглядає, а породіля сама доповідає, коли почалися і який інтервал. Коза не може доповісти - тому потрібна спостережливість :wink:
П.С. Але є такі партизанки, яких спостерігай-не спостерігай - все одно прогавиш :joy: Он моя Герда - другий рік поспіль, без попередження, приходжу - двійня :relaxed:

12 лайков

“Партнерські” не означає “патологічні” :smiling_face: Просто козі так спокійніше, це означає, що вона вам дуже довіряє.

11 лайков

У всіх по-різному. У мене перед пологами середній синок так в животі крутився, що я аж на стільці підстрибувала. З мамою по телефону розмовляла, кажу їй ще сьогодні ні бо дуже крутиться, а через чотири години вже няньчила :blush:.

Світлана, як ваші справи ? Що кізонька?

3 лайка

Оля, Світлана не спить, бо у неї коза не дає. А коли ти спиш, ластівочка наша? Хто тобі спати не дає?

2 лайка