Мои первые козы

Как говорят у собачников - внеплановая вязка. Посмотрим на потенциал самой козочки. Думаю повторить ту же комбинацию мама-папа.

2 лайка

Сир «Емменталь», виготовлений на полонині Квасівський Менчул (поблизу с. Кваси Рахівського р-ну). Світлина часопису Prager Presse від 22.11.1925 року.

15 лайков

Мы прям вот так рождаемся.

29 лайков

Поздравляю! Класс! И на снегу и не замерзли -все как в природе. Молодцы! А дете то в отца пошло, ушки коротенькие. Как я своих хочу уже! Побольше Вам молочка!! И что и все, второго нет? А козочка или козлик?

Козлик. Один. Они в этом году почти все по одному привели. Из семи коз только одна двойню родила, что меня очень устраивает.

6 лайков

Класс ! Поздравляю ! Добавь фото и рассказ в тему Зимнее уличное содержание коз , роды на морозе . Дневник !

Ой, да какое там уличное содержание. Просто все в сарай не влезли. Кто не успел - тот опоздал. А если серьезно,то до самых родов они на улице, а эту оставлю уже так, спасибо дотерпела до “тепла”.

2 лайка

Да і в правду дотерпіла щоб морози спали.
Це нам в цьому році козлики на руки бо вже нема куди розростаться.

1 лайк

15 лайков

Чтож у малявочки так мокро под ногами ? :anguished:

Это коза загребла верхний слой. Сейчас процесс закончится и я освежу им подстилку.

1 лайк

Поздравляю с малявочкой? И кто там?

1 лайк

У мене земляна дідлога і мокро не буває… Підстілка залишається суха і я її час від часу знімаю і віддаю свинням розом з розкиданим з кормушок сіном - свинні травоядні і їдять з задоволенням.
Ну і інший позитив - від землі не йде холод як від бетона

2 лайка

Лада у мене так козли роблять, перевертає всю подстілку догори дригом а мене так це бісить скільки соломи не наложу вона опиняється внизу а все що було внизу зверху.
І Луна коли начала рожать то всю солому підгребла під себе і родила на теплу нижню це все временно через те я не стараюсь їх викладувать пока не підсохнуть.
А от новогодній подарунок трійня від Ясі то вона бігала по всьому сараї а родила в уголочку на чисту підстилку і всі були гарненькі.Коли їх багато то не завжди все вспієш.Я кожен раз як вперше , РОЗГУБЛЮЮСЬ.

3 лайка

Наташа добре що одна і козочка, виросте гарна козочка.

1 лайк

В цьому році плануємо построїти новий сарай , і відділення для кіз теж буде з земляною підлогою !

7 лайков

Наташа ділись новинкою.
І дуже жду коментар на своїй сторінці.

9 лайков

Зайшла у гості, кози гарненькі, силки цікаві(поставила у закладки). Ламанчулі красатулі.

3 лайка

Хотіла скинуть тобі фотку а воно чогось не грузить.
Хотіла ламанчульку Ліку скинуть.