МК Сыр Качотта. Пошаговый рецепт с фото

Лен він взагалі кльовий, для мене так шедевр, про порівняння сказати не можу, бо заквасками ніколи не користувалась. Це взагалі перше щось в мене на твердий сир схоже)))) накану багато стоїть, якщо сир навчюсь робити.)

5 лайков

На будущее, если сыр планируется съесть сразу, можно меньше соли брать в рассол) И этот можно сохранить,чтоб следующий раз не делать, но только в прохладном месте.

3 лайка

Спасибо ,а в рассол столько же или меньше

1 лайк

Честно, в рассол не кладу:) Но думаю меньше

1 лайк

А як зверху сіллю обтираєш?

1 лайк

Оля, смотря какой сыр. Качотту в рассол. Молодые, камамбер - обтираю.

1 лайк

Вай вай, ну я зелень пузата в цих питаннях:blush:
До речі половину сира заклала в холодильник, може повезе його 2 тижні потримати)))

2 лайка

Оля, цю качотту можна їсти через 5 днів після посолу) Я не витримую)))) Скину фотку, чуть пізніше покажу, яка у мене гарненька!!!

3 лайка

Давай кидай, пооблизуюсь, а в холодильнику її треба перевертати?

1 лайк

Раз на добу 5 днів після посолу

1 лайк

Я 9.05. делала качоту на ЧИЗовских заквасках. На вид ничего, все как в рецептах у них написано, теперь отлеживается в холодильнике, береге, пусть вызреет, а мы пока брынзочкой побалуемся. С 10л. молока вышло 1,1 кг качаты и еще рикотта. С осеннего молока выход лучше.

2 лайка

выше почитайте Юля писала рецепт рассола

Оля, дивись:) Це з коровьего, з козячого не буде жовтим:)

21 лайк

А где такую решеточку прикупить,чтобы в кастрюльку поставить?

Здається це форма для сиру, а решітки або сита, або мантушниці у хозтоварах, де все по п’ять колись було ).
Елена @Helen_OK, а коли зроблений? Скільки зірочок (витримки)) збираєтесь на ньому ставити? Симпатичний на вигляд😉!

1 лайк

В ту п"ятницю робила:) так як нема вдома твердих сирів, то завтра і розріжу :blush: Сьогодні ще зробила, трошки більше. Я мало молока беру гарного. І не кожного дня… Тому роблю качоту і рівно через тиждень вже її розрізаю. А так да, треба маслом помазати і хай зріє:)

2 лайка

Я ставлю в мультиварку, к ней идет подставка.

Поясніть, для тих, хто вчиться, будьласка.

Коли ви посолите качотту, то 5 днів треба іі кожного дня смазувати сіроваткой, в той, що солили, і перегортати. Через 5 днів можна їсти:) А якщо хочете, щоб вона лежала більше, наприклад місяць, то треба іі покрити маслом (смазати гарно), щоб був захист.

5 лайков

Масло сливочное или растительное, а то я тут с мужем спорю какое.

1 лайк