"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Оля поздравляю! Пусть растут здоровенькими! Маме молочка побольше! :relaxed::rose:

1 лайк

Вітаю, Олю! Добрих їм ручок!

1 лайк

Олічка вітаю з прибутком

1 лайк

Поздравляю! Ну хоть нет соблазна оставить девок дома. Хороших ручек вашим малышам!

2 лайка

Слухняна, але заставила мене понервуватись. Останній попою випав :crazy_face: три це все ж таки жорстко.

Це в точку, я думала козочку лишити, а тут на тобі :grinning: молодець Бруня, забрала всі соблазни. І краще 2 козликів, роздоїти можуть тільки 3 козлика :grinning: вим’я потужно розтягнулося. Ще не доїла, піду подивлюсь в 21.00 чи там щось буде. Хлопці через 5-10 хвилин всі топали як нівчому не бувало.
@Mila_koza @VIKTORI @vfhbyf і всім всім дякую за поздоровлення. Кому цікаво можу обміняти на пару шашликів від 2 місяців, або одного дорослого козла любого з мого тріо :wink:
Фото постараюсь завтра. Навіть відео засняла як другий виходив, подивилась і сміюсь, по озвучці не Бруня рожала, а я :sweat_smile:

9 лайков

Сьогодні до

А коли родила, все з верху опустилось в низ.

10 лайков

Діти 15.03.2019 Бруня + Грек 3 з ларца. Козлики.

Перший 3кг

2 козлик 3700

Третій 3300

По підрахункам вони 62% нуби, а 38 заано-альпи. Перші діти самі любимі, плюшеві комочки. Їм сьогодні сутки, на ножках ще не дуже впевнені :slight_smile:

37 лайков

Ну такі вони гарнюні коли малесенькі і шкурка неначе плюш блискучий.
Яб ото б і бавилась би без кінця й краю, але коли стає питання де їх дівать то голова обертом іде .

2 лайка

Оля, вітаю з приплодом. Мамі козі -ріки молока, а діткам - дбайливих господарів.

2 лайка

З козликами мені трохи простіше буде я думала, бо мяско в них добре, але як завжди вони родились і покорили моє серце. Тож будемо виставляти на продаж і обмін. І перші як з ними не набавитись, а вони ще і хвостиком машуть наче цуцики.

Дякую Олю, дасть Бог так і буде.

3 лайка

вау які гарні козачки

2 лайка

Ольчик, ну хлопцы прям царевичи, на кого не глянь! Грек молодец! Но правда, мог бы и принцессой разбавить )

4 лайка

Марина дякую. Якщо подобається якийсь можемо обговорити обмін або продаж ціна в хороші руки перевірені поки що символічна. Завтра обезрожувати будемо.

Так сама їми милуюсь. Я думала буде хоч одна козочка, але і так добре, якби були такі три кози, прийшлось би довго вагатись кого з них лишити :crazy_face:
Він за минулий рік відстрілявся козочками, а в цьому хлопці посипались :blush:

3 лайка

Оля дякую, я тільки милуюсь зі сторони, козлики вже є.

3 лайка

Так, я в цьому році теж на козликів дівчат облизувалась, але мені ще немає смислу змінювати козла. Тож милуюсь та бажаю їм добрих рук :slight_smile:

6 лайков

хлопці гарні, дай Бог продадуться

2 лайка

Вітаю з народженням козявочок… :rose:

2 лайка

Які гарнюні! Дай Боже їм добрих господарів!

3 лайка

Дякую Наталя, дуже приємно.

1 лайк

Гарні і ніжні малявки! Хай їм будуть гарні гарнми і дбайливі господарі!

3 лайка