"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Ой да молодец Добрыня! Какие у него гены сильные, ушки победили на всех козах! Класснючих таких деток наделал :grinning:

Оля, а кого оставляешь в хозяйстве и кому будешь искать хорошие ручки?

1 лайк

Залишаю козочку, козлика коричневого вже віддаю, Інші всі будуть шукати хозяїв, добре було б одного на обмін, для Лілу. Також з нубійською кров’ю. Лілу така непосида, активна і смілива)

(сообщение отозвано автором и будет автоматически удалено в течение 24 часов, если только на сообщение не поступит жалоба)

2 лайка

А почему Саша ее продала? Не хочет ламашек?

Мілка - мама Опука, господарство “Созідора” Тетяни (на жаль, фото десь задівала і інфу, дуже буду вдячна Тетяно, якщо Ви мені знов перешлете))))
В мене з першого окоту давала максимум 2 л, другим окотом народила козлика і кізочку, в їжі та догляді дуже проста, доїться легко, характер хороший, молочко - топлений пломбір)
Папка сірий козел інфи по ньому немає.

Бруня господарство Ярослави (Чернігів)
Мама першокотка з 3,5 л молока зааненка

Папка 100% нубік

15 лайков

Так Олександра казала, що хоче вести одну лінію нубіків, і в неї були сумніви про продажу Лізи, так чудно співпало, що я подзвонила в потрібний час в потрібне місце)))

100%, если надо , то и везет :blush:

1 лайк

К сожалению по папке Милки и я 100% точной информацией не владею, так как бабульки сначала говорили что папка сынок Майки (белый козлик), потом сказали что папка козлик от Зайки (серый), ( а папка Милки и моих Кавы и Ночки меньшей один и тот же, поэтому я выясняла), короче бабушки путаются в показаниях :unamused:

Мои Кава с Ночкой меньшей так же давали летом, а после интенсивного откорма добавили до 2,5, но учитываем еще тот факт, что доились девченки с января месяца, да и покрыты были рановато, они такие худющие были, когда мы их купили.
Посмотрим что вторым окотом выдадут :wink:

Оля завтра сфотографирую Апуку и дам данные, сейчас запара…

1 лайк

Дуже вдячна Тетяно, скільки раз до Вас зверталась завжди була миттєва реакція по допомозі! Ту інформацію, що раніше була поїхала разом з планшетом до нового хозяїна, так її берегла, що і втратила(
Малюки ще ростуть, оголошення я виставила, щоб люди знали, віддавати буду на руки власникам з молоком, або з 2 місяців. Бо сама знаю що таке новичку взяти 1,5 місячне підсосне козення, хоча з козликами тут простіше)))
Ще відео постараюсь сьогодні з ними зняти, вони вже декілька днів гуляють у вигулі всі разом, так стрибають смішно)))))

За Мілкини удої абсолютно не хвилююсь, так як смак і жирність молока мене цілком влаштовує, а ще і стабільна лактація + проста в утриманні як на мене це для новичка Коза що треба)
Поки що по смаковим якостям Мілка на 1 місці.

Мама Милки Апука, полчаса бегала чтоб сфотографировать :relaxed:

А это фото прошлогодние

13 лайков

Дякую Танюша за фото! Апука красуня, вживу ще краще)

Вирішила я собі курочок завести, перший мій досвід буде, шукаю зараз варіанти яїчного направлення. Можливо хтось з форумчан продає підросших птахів, несушок? Буду вдячна за допомогу) не виключний обмін на одного з козликів))))

Оля, курочек в хозяйстве держать очень хорошо, и отходы кухонные есть кому утилизировать, и сыворотку с удовольствием пьют и свои домашние яйца всегда на столе :grinning:

Я своих первых курочек искала в селе весной, никто не хотел продавать, только петушка соседка продала, а курочек молодых купила на базаре, их там много было какой породы не знаю, коричневые, их с машины продавали. Но осталась не довольна, половина передохла еще до наступления холодов.

А соседка посоветовала завести обычных домашних курочек, и я стала искать. Нашла в селе бабульку и договорилась с ней что она посадит квочку, а я куплю у нее цыплят, в общем продала она мне квочку вместе с цыплятами. Теперь у меня эти курочки размножились и я довольна, красивые, гребешки красненькие, за 2 года ни одна не сдохла, несутся постоянно и наседки прекрасные, как заквокчут то с гнезда не вытянешь :wink:

какой породы не знаю, просто беленькие с желтыми перышками и несколько курочек рябеньких.

5 лайков

У меня тоже курочки простенькие. Каждый год внушаю им что столько квочек мне не надо но они не слушаются :blush:.

1 лайк

Танюш, і я простих шукаю, мені порода не головне, основне - щоб виносливі були і яїчні. На базарі бачила, та мені також говорять, що там або відбраковка, або кіт в мішку (про село думала, де б таку собі квочку знайти насестку, було б чудово)))) Може так і зробимо, влаштуємо собі з чоловіком екскурсію по ближнім селам) Дякую за досвід, дуже він з моїми міркуваннями схожий!)

Які гарні квочки)) діліться)))

Та з задоволенням! От дочекаємось літа і будемо ділитись :wink:

1 лайк

Ура, ура))) може і я до того часу чимось розживуся, можна буде і обмінюватись)

1 лайк