"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Видать от бога ты кудесница.Молодчина ,это в жизни всегда пригодится а когда в семье есть детки то шить для них одно удовольствие и на много экономней чем покупать новое.

5 лайков

Бог надає терпіння, а вот шити для нього ще не навчилась, з Його милістю все можливо, треба тільки хоч трошки додати старання. В житті і правда виникає потреба, тепер можу комусь допомогти, щось підлаготити. Шила синочку распашонку лляну, а так поки що куми всім снабдили) а шити для діток і правда найприємніше, таке маленьке і гарненьке, чисте.

5 лайков

В мене до всіх прохання, допоможіть назвати сторінку по шиттю, якщо ви не проти її створю тут окремо і періодично буду виставляти що пошию.
тут остання робота, подарунок для доченьки моєї куми.


18 лайков

Ідея клас! Ми обома руками за!
Пропоную створювати сторінку в розділі рукоділля.

Дозвольте запропонувати наступні дві назви:

“Квіткова смужка”. Мені дуже подобається слово смужка для такої сторінки, а слово “квіткова” виникло як почуття після перегляду фотографій з вашими роботами.

“Льняна смужка”. Помітив, що ви любите льон, та й словосполучення милозвучне і відповідає тематиці.

6 лайков

Дякую Антоне:) квіткова смужка мені подобається, гарна назва.
Зараз створю сторінку, можно буде всі фото вже виставлені туда перенести?

3 лайка

І мені подобається. [quote=“olga_pukalo, post:207, topic:564, full:true”]
всі фото вже виставлені туда перенести?
[/quote]

Краще не переносити, а і там показати вдруге, адже ці фото також прикрашають цю сторінку :wink:

А всіх небайдужих до шиття, запрошуємо в тему [КВІТКОВА смужка] (Kaтрани vid Kутюр :))

5 лайков






18 лайков

А я подумала что это уже от Плямки 50% уши на все 50.Жаль что козлики.А Плямка еще же малолетка летняя выглядит уже как взрослая.

Це від ламанчі і нуба, шашлички ростуть. Рогатик і безрожик, малеча настрій піднімає)

1 лайк

Які гарненькі малюки!
Я хоча і вирішила зупинитись на зааненках, але ці вушка мені спокою не дають :kissing_heart:.

Вуха стоячі. Пляма має 8 місяців, росла холена от і вимахала, майже маму дігнала.

1 лайк

В мене була думка тобі запропонувати коричневого, мамка в нього 50 на 50 ламанча зааненка, 4,5 л.
Але навязувати не хочу, кому треба звернеться. Білий безрогий крупняк, він не зовсім білий, персиковий.

2 лайка

Козлик коричневий дуже гарний, але в мене дуже мало місця нажаль (( . Може з часом трошки розбудуємось буде тоді місце і для козликів :wink:. [quote=“olga_pukalo, post:226, topic:564”]
мамка в нього 50 на 50 ламанча зааненка,
[/quote]

А хто нубійські вушка дав, татко?

В мене коричневих вже два роки ламанча від нуба видає. Так що можна очікувати і на наступний раз :wink:
Так папа нуб, в мене один козел для кіз.

2 лайка

Почались окоти від синів мого добрині. Сіромаха комолий видає трьошки, господарі і всі хто з ним зводив дякують. Від Балу (мілкин) знаю що є козлик довговухий з висячими вушками. А він 12,5%. Добринька молодець, яких хлопів наробив, дівчата також не підкачали. Лілу глава стада, сама розумна і велика коза. Чупс також не підкачав. Спробую фото зібрати.

6 лайков

Трампа забирають на покращення стада


Дізель





11 лайков

Добриня




20 лайков

Добриня і Бруня маленькі, Мілка на память.


16 лайков

Дочка Добрині і Мілки - Лілу



14 лайков

Света а когда нужно одевать резинки моей козе 10 месяцев и она котная но рогами машет налево и направо только берегись