Маленьке господарство "Мої КОЗІНАКИ"

Да, а еще все, что белое, называют зааненцами.

2 лайка

да, и такое есть тоже,но среди этих белых тоже есть очень хорошие козы

3 лайка

Например, моя Милка, 5литр. с хорошим молочком и таким же характером.

3 лайка

и у нас такая была Маюшка-я её очень любила,но по возрасту…

Друзi, у мене кiндерсюрприз. Тiльки не той, що я чекаю. Заходжу зранку в сiнник, а там оце:


Ну як не прихистить? Зима надворi. Як воно туди попало загадка. Чистеньке, гарненьке. Хай будет Чижик.

30 лайков

Здравствуйте,Валентина.Побыла у вас в домике.Красивые козочки,просторы классные.А песик прикольный.Удачки вам в дальнейшем.

1 лайк

Дякую всім за увагу. Якщо продовжувати цю тему, можу показати, хто з братів наших меньших встиг побувати на нашому подвір*ї.
Це парочка біленьких з внучкою Улянкою.


А це Марсік. Попав до нас под відом болонки. Як потім виявилось - біля болонки і рядом не лежав. Обманщик, одним словом.

А одного разу у мене взяли шиншилку і розрахувались спанієлем. Все було б нічого, так вуха в миску попадали. Я і так, і сяк, вушка їй заколкою скріпляла - безполезно. Тут приїжджають люди, що шиншилку брали і привозять її назад. Кажуть, ми передумали, а собачка хай залишається. Та ні, кажу, дякую, мені не треба після кожного кормленія собаці вуха мить, забирайте. Так ми посміялись і розмінялись. А мені оце спало на думку, а з нубійцями так не буде?


Далі буде.

17 лайков

Красивые собачки и летоооо,чего сейчас ох как не хватает лично мне.

А ось кусочок літа.

17 лайков

Літо неодмінно настане, а я продовжу розпочату тему.
Одного разу до нас прибилась чужа такса.

Ми дали об*яву і її забрали. Вона побула у нас 2 дні, і мені цього було досить, щоб зрозуміти, що таксу я заводить ніколи не буду.

А ось фото, яке спростовує слова, …как кот с собакой.

.

А де оце чудо взялось і де ділось вже не памятаю, це було давно.


О! А на задньому плані бачите собачку? (Одне ухо підняте). Це ми привезли такого собі сторожа. Так він на другий день спіймав півня і загриз. Ну й пішов по єтапу. Хай звиняє, він свій вибор сам зробив.
Після цього нам одні люди віддали собаку з будкою і вольєром. Так подивіться, що він нам робив.

Таким чином він втік і тільки ми його й бачили.
Далі буде.

18 лайков

Ось найдьониш Жужа.

Вона теж дружила і з котом і з козлятами.

11 лайков

А ось іще одна лахмата приблуда.

Хитра, лежить - притворяється куском мєха якогось.

12 лайков

Так це ж не собака, а справжній акробат:joy:

Та чи акробат, чи каскадьор, щось таке.

1 лайк

А зараз у нас вже давно службу несе міттельшнауцер Ассоль.

Далі буде.

20 лайков

Ми кожен день ходимо на прогулку, не зважаючи на морозы.


Долi вiдстала, як завжди.
Ну i Чижик тут, як тут.

У нас неподалiк покинутий огород з посохшим бур’яном. Так вони з задоволенням його хрумкають.

А Чижик пасе.

Повернулись в загончик i знайшли сiль в кормушках.

18 лайков

Друзі, я щойно зробила чудовий плавлений сир.


Я влітку заморожую лишній творог, а взимку роблю з нього сир. Виходить досить смачно.

16 лайков

Расскажите пожалуйста, как делаете его.

Рецепт
500г творога
100г сл. масла (растопленного)
1 яйцо
0,5 ч. л. соды
соль по вкус.

Делается без заморочек. Всё положить в кастрюлю с толстым дном. Джик-джик блендером и на умеренный огонь. Постоянно помешивать деревянной лопаткой до однородности (5-7 мин.). Разлить по формочкам, остудить. Смачного!

10 лайков

И творог как раз есть. Спасибо большое!