Міні ферма “Воно тобі треба ?”

Доброго дня! Читаю цей форум уже давно, а ось зареєструватись вирішила тільки зараз :slightly_smiling_face: Мене звати Іра. Живу в с. Малашівці, Хмельницький район, Хмельницька область. Переїхали ми з родиною в село ще у 2005 році, але господарство з’явилось 4 роки тому, коли в один чудовий момент я вирішила, що досить витрачати свій час і нерви на будівництво кар’єри, що мій душевний спокій, спокій в родині та злагода в родині важливіше. ніж визнання та гонорари :upside_down_face: Кози в моєму житті з’явились у 2017 році. Волею долі я потрапила на АгроЕкспо у м. Кропивницький, де побачила кіз з Лісової кози. Це була любов першого погляду. :heart_eyes: і вже за кілька місяців ми привезли з Кропивницького пару - козульку Віскі і альфа - самця Бренді. За ці буремні козині два роки чого у мене тільки не було. Нажаль, свою Віскі я втратила в жовтні минулого року :sob: Я дякую їй за все, чому вона мене навчила!
зараз у мене в господарстві є три козулі

  • Бейліс - доця Віскі і Бренді, 25.05.2019 року народження, зараз кітна.
  • Нікка - альпійка з Екоферми Карпат. Привезла я її в листопаді 2019 року у віці 8 місяців, 24 квітня 2020 року вона мені народила красуню - козявку:star_struck:,зараз доїться, радує молочком.
  • Айслі - заанонубійка, купила її теж восени2019 року в Ольги з Житомира. Підозрюю, що вона на цьому формі теж є :wink: Козуля покрита, чекаємо окоту 16 червня.
    В господарстві крім кіз є ще кури, качки, індики, собаки, і купа котів :slightly_smiling_face:
    Буду рада новим знайомствам на форумі, спілкуванню, тож, приймайте :wink:
41 лайк

Добро пожаловать! Рады новым однодумцам. Но надо было открыть личную страничку козовода. @Varvara помогите человеку перенести тему.

1 лайк

Раді вітати ! Показуйте своє господарство ! Ірочка , можливо бажаєте якось назвати свою сторінку , своє господарство ? Допоможемо з переіменуванням :wink:

3 лайка

Дякую! Чесно кажучи, я довго думала, в який розділ писати перше повідомлення, з чого почати :slightly_smiling_face: Думаю, потроху розберусь :wink: Головне - почати!

10 лайков

Конечно! Мы тут все такие были :hugs:
Выкладывайте фото Ваших любимок. А мы порадуемся.

3 лайка

Треба дійсно зробити свою сторінку, бо зараз куди фото викласти - не дуже розумію :thinking:

Вітаю! Так це в є Ваша сторінка. Сюди ж і фото крепіть.
Великі фото можуть не грузитись. Потрібно буде зменшити.

Вам уже сделали, главное назвать красиво. П фото внизу под окошком где писали, есть значек со стрелочкой вверх. Это файлы на вашем компе или тнлефоне, нажимаете и выбираете.

Іра , це вже Ваша особиста сторінка , я ж кажу , придумайте собі назву , а модератори підправят назву сторінки .

Так личная страничка создана уже, в правильном разделе, нужно только переименовать тему в название хозяйства.

1 лайк

Привіт землякам! Я також із Хмельниччини, Ізяславський район. Іра, вітаю з новосілям на форумі!

2 лайка

Всім величезне :heart: ! Приємно, коли тобі просто беруть і допомагають :slightly_smiling_face:
назва? :thinking:
Я дуже часто, з моменту, як почала займатись сільським господарством, від своїх родичів, знайомих, друзів, колег чула одне і те ж запитання: “Воно тобі треба?” тож, нехай сторінка так і називається "Міні ферма “Воно тобі треба?” :smile: :smile: Як вам? :wink:

23 лайка

Ну ось, моя Нікка і її доця :slightly_smiling_face:

29 лайков

Бейліс :star_struck: Красотка :slightly_smiling_face:

29 лайков

Перед такою чарівною усмішкою не встоїть жодна коза :smile: Це мій мачо Бренді

30 лайков

А це Айслі :star_struck: на фото грудень 2019 року :slightly_smiling_face:

20 лайков

Ох эти губы, ну мачо!

2 лайка

Чудова назва ! :joy: :joy: :joy:

6 лайков

Название притягивает заглянуть на страничку.Читаю – " Воно тобі треба",а сама думаю конечно " треба" :smile:.Козочки и их кавалер очень симпатичные. :+1:

8 лайков

Бейліс як інопланетянка. Красуня. І назва сторіночки гарна. Удачі вам!

2 лайка