Любимые цветочки Обмен

У меня мяты тоже заавалися…у меня на огороде растет ,я там суданку сею,первый укос сразу нутриям даю,второй на сено))козы вот только в декабре появились,теперь и им будет.Соорудили летний козовник,уже обсадила хмелем,чтоб прохладно летом было,хотела цветы ,но посоветывали их лучше не садить могут быть ядовитыми…

Кстати, текома эмбриотоксична и абортивна.

1 лайк

Девочки, у меня еще любисток есть. Поменяю на хосты, а то у меня одна, пока после зимы ее не вижу…

Ждем тепла…:grin:
Девочки, кто богат на пеларгонии- ангелЫ?

Акция у Агромаркета.

Ойой, зря хмель посадили, такая приставуче-размножающаяся зараза, при чем агрессивная, у меня угробила винограда куст. Я поначалу не придавала значения, а потом вижу, виноградик то хиреет. И вырубала и точечно отраву лила, этому все пофигу, а 10тилетний куст аркадии куку. Надеюсь не насовсем, в этом году вроде чуточку отросло, холим и лелеем.

2 лайка

ой…а что ж посадить тогда?какие из цветов не ядовитые?у продавцов спрашиваю не знают((( 26.04.2017, 18:43, “Инна” <no-reply@kozovod.com>:

VarvaraИнна

26 Апрель

Ойой, зря хмель посадили, такая приставуче-размножающаяся зараза, при чем агрессивная, у меня угробила винограда куст. Я поначалу не придавала значения, а потом вижу, виноградик то хиреет. И вырубала и точечно отраву лила, этому все пофигу, а 10тилетний куст аркадии куку. Надеюсь не насовсем, в этом году вроде чуточку отросло, холим и лелеем.


Visit Topic or reply to this email to respond.


In Reply To

OkcankaOksana

24 АпрельУ меня мяты тоже заавалися…у меня на огороде растет ,я там суданку сею,первый укос сразу нутриям даю,второй на сено))козы вот только в декабре появились,теперь и им будет.Соорудили летний козовник,уже обсадила хмелем,чтоб прохладно летом было,хотела цветы ,но посоветывали их лучше не садить могут …


Visit Topic or reply to this email to respond.

Чтобы отписаться от таких писем, нажмите сюда.

Iз повагою

Оксана Паршукова

Дикий виноград или виноград Вича, или синий мелкий винный виноград, или горец-лиану, или клематис манчьжурский.

1 лайк

Можу поміняти іриси карликові сині, зараз саме цвітуть


Також сьогодні виявила кущик клематису виноградолистного, який надумав поселитись в ірисах, необхідно його викопати може кому потрібен. Давайте на щось мінятись:grin: Знайду фото покажу який

3 лайка

Ось такий клематис (фото з нету , щось не можу свого знайти:relaxed:

1 лайк

Потрясающее растение- если требуется завить-облагородить …что-то.

А климатис не ядовит?

Читала, що виноградолистний клематис містить анемонол и клематитол, які подразнюють шкіру, викликають її почервоніння . Клематиис росте у нас вже багато років і на практицї такого не зустрічала, едине що помітила -під час цвітіння його запах відлякує мух

Спасибо за инфу…не знала…я его хотела посадить но меня отговорили((

А ти сій квіти…

Навіть якщо завтра – кінець світу.

Загоюй рани людям і землі,

Роби, що дав Господь можливість вміти.

Пильнуй ланів, щоб були з хлібом на столі.

Ділись, чим Бог послав, і витри сльози.

Поплачем після Перемоги всі разом,

Коли від крові вмиють землю теплі грози

І мирна тиша увійде у кожен сон…

А ти сій квіти…

Навіть якщо завтра – кінець світу.

Сади садок. Хай виростає до зірок.

Служи землі. Цінуй, люби, лелій.

Вона віддячить дітям

І всім, хто хоче й вміє вільно жити.

Сій квіти жовті, сині – різні,

Щоби вони встелили всі шляхи,

Якими повертатимуться грізні,

Найкращі в світі наші вояки

Додому, до родини і до щастя,

Яке вимолюємо в Бога зараз всі.

Сій хліб і квіти – всупереч напастям.

Багато сій, щоб вистачило всім…

Людмила Муріна

Не могла стриматись, щоб не поділитись. Дівчата , а давайте відновимо таку гарну тему - обмін насінням та садженцями. Незабаром весна, давайте будемо робити те, що ми можемо сіяти, садити…

3 лайка

З першим днем весни вітаю! В ночі ще морози, а вдень блисне сонечко і відразу хочеться щось садити, пересаджувати, сіяти. Колись мала кохію, дуже гарна декоративна рослина. Головне не вибаглива. І на клумбі красиво і осени можна зрізати і віничків наробити. А вінички в козівнику завжди стануть в нагоді і підмести і павуків поганяти. Моя кохія сама щороку насівалась і не було пробле із насінням. А одного року вона просто не виросла. Дуже шкода. Вже кілька років щовесни купую насіння цієї рослини і різних виробників і все марно, воно не сходить. Можливо , дівчата, у хтось має своє власне насіння цієї рослини. Буду дуже вдячна. Можу запропонувати на обмін щос із своїх багаторічників.

2 лайка