ЛПХ "Рог изобилия"

Немного даже завидую людям, кто может так рано ложиться спать и рано вставать.

5 лайков

Я тоже зимой поздно ложусь, а то утречком проснусь в 5-6 , а вставать то рано. Живем по солнцу, зимой утром спим долго, а летом солнышко в окошко - будит.

5 лайков

Смакотища какая,я ж еще не обедала :sunglasses:…и так рано спать никогда не ложусь 12 это норма :wink:

2 лайка

А жарений,то вообще,до крфійку.Ммм…Все пішла пить кофе,моім сиром мене і роздражнила.:grin:

3 лайка

Сьогодні у мене приємний день і повний сюрпризів. Зараз гостюю я у дітей,забавляюсь із внуками,а доці маму годують різними смаколиксми. А дома прийшла на пошту посилка із сосками. Чоловік пішов забрать посилку,а йому вручають дві посилки. Одна точно соски,а друга новорічна,від діда Мороза. І що мені робить, менеж цікавість з’ідає. А дома буду аж в неділлю вечером. Ану дідусю Морозе признавайся хто ти,пожалій мою цікавість.

6 лайков

Тю! Наташа, весь форум знает, а Вы не знаете??? :smile:
Может этот?

5 лайков

Ну мене дома нема.а ніхто не признається. Можливо і Ірен. Узнаю в неділлю і розкажу. Але на душі ,як бальзам ,так приємно і святково. Хто б це не був я дуже вдячна за такий сюрприз.:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

8 лайков

А ти впевнена що будеш? Полтаву що вже розчистили? Такого вчора та сьогодні намело…капець повний.

Я бачу,що замело, :grin: Я електричкою,може поізда прорвуться. А ні буду гостювать поки зять не вижене.:grinning:

3 лайка

У вас в Полтаві мабуть сніговий магніт поставили :joy:. У нас два дні іде сніжок такий спокійний і тихенько. А мороз цікавий 19вечір 13 ранок,0 вечір 0 ранок,-9вечір і ранок.

5 лайков

Бермудський трикутник… У Полтаву попав і додому ніяк не вернишся.:grin::grin::grin:

5 лайков

Головне щоб вдома хтось господарював, тоді можна довго гостювати :relaxed:.

3 лайка

Бермудский - то у них, думаю, наши оттуда на раз бы выбрались после местных условий)

3 лайка

“То що Ви, мамо, й чаю не поп’єте?!” :grin::grin::grin::wink:

9 лайков

Ні, і чай і кофе пила і ще і торт іла,який доця для мами спекла.

30 лайков

Умнічка доця. Хоча…у такої мами не може бути непутьових дітей. :grinning:

5 лайков

7 лайков

Дякую,я аж виросла від похвали.:grinning::grin::grinning:,

Ти знсєш ,Нат,дійсно руки з правильного місця. Я половини не вмію,що вміє вона. І торти пече,і в’яже крючком і спицями. Там іграшок понав’язувала дітворі. І шиє,я ій дивуюся,з трьома дітьми , скільки роботи дома робе,а ще і істи варе ,обов’язкових три блюда. А може мені іі підмінили маленькою.:joy::joy::joy::joy::joy:

10 лайков

Дякую за привітання.:ear_of_rice::ear_of_rice::ear_of_rice::ear_of_rice::ear_of_rice::ear_of_rice::ear_of_rice:

1 лайк

Я щедрую і співаю під вікном.
Щастя, долі вам бажаю всім гуртом.
Хай квітують ваші ниви золоті,
Щоб життя було щасливе в майбутті.

9 лайков