ЛПХ "Рог изобилия"

Привіт на тоїй сторінці.
Я тобі хочу сказать що я не дуже прискіпливо відношусь до відлучання від коз.
У мене вони смокчуть поки мамки самі відібють.
Буває у 3 у 4 місяці а от зараз одна смокче уже беременну мамку і та її не відбиває то я малу держу окремо а як попаде в гурт то обовязково вип’є молоко і мені нема. На сторінці Каті ветеринар вона там описує як треба робить.

2 лайка

Дякую ,Катю. Я читала як Катя робить у неі на сторінці. Хочу в цьому році теж так попробувать.

1 лайк

Сушу своім козюлькам смаколики

та і сама люблю погризти.

6 лайков

Наташа та зараз по ціх цінах на хліб то можна в трубу вилетіть.Я їх не балую бо пройти не можна з ніг збивають і морди у кармани.
Я вже не молодкнька знесуть з ніг що й не встану.

Ім просто повезло. Спекла вчора хліба,а так як гарячий ,не заховала, оставила откритим вихолонуть. Вірніше трішки прикрила,але не повністю. А вранці глянула ,а мишка приходила в гості і подумала,що то я для неі оставила. :grinning:І получилось козочкам.

10 лайков

Кормление коз - рубцовое пищеварение. Зберегла для себе,щоб довго не шукать.Знову все перечитую, свято(окот) наближається,свято наближається.База знаний по козоводству, опыт, вопросы-ответы.

Первые шаги в составлении сбалансированного рациона. Калькулятор расчета

2 лайка

Холодець треба варити та різні смаколики готувати, а ти форум перечитуєш…

3 лайка

Чогось нема натхнення. А ти тоже на форумі,бо як би не була не побачила б мене тут😀

Та я тільки заглянула на хвилинку. А так на кухні товчуся.

2 лайка

А я валяюсь на дивані. Притворяюсь,щоб робить не заставляли.:grinning:

5 лайков

Всех форумчан и гостей форума .Поздравляю с Рождеством!

Счастье пусть заходит в дом,

Пусть живется сладко,

Ровненько да гладко.

Пусть пребудут чудеса,

Радость пусть горит в глазах,

Пусть исполнятся мечты.

Все, что загадаешь ты!!

20 лайков

Мы сыроватку выливаем нашей живности. Конечно её не все у нас пьют. Когда ми её им несём, они нас аж с ног сбивают.
И еще делаем сыр рикоту из сыроватки.

1 лайк

Іздила сьогодні до мамочки,як вона тільки важко переносить хворобу. Що воно таке,що так сильно люди хворіють. Автобуси зараз майже не іздять,дорога дуже слизька і горбата. Дякувати односельчанам ,які іхали машиною і взяли мене серед дороги і в одну сторону і додому привезли. Світ не без добрих людей. А так,як везли і додому забрала у мами молочко,бо ій зараз не до сирів і наварила сирочків. Уже 10 годин вечора,спать пора лягать,а я тільки качоту на баню ставлю. Зато завтра повезу сирочки діткам і внукам на гостинці.

37 лайков

Немного даже завидую людям, кто может так рано ложиться спать и рано вставать.

5 лайков

Я тоже зимой поздно ложусь, а то утречком проснусь в 5-6 , а вставать то рано. Живем по солнцу, зимой утром спим долго, а летом солнышко в окошко - будит.

5 лайков

Смакотища какая,я ж еще не обедала :sunglasses:…и так рано спать никогда не ложусь 12 это норма :wink:

2 лайка

А жарений,то вообще,до крфійку.Ммм…Все пішла пить кофе,моім сиром мене і роздражнила.:grin:

3 лайка

Сьогодні у мене приємний день і повний сюрпризів. Зараз гостюю я у дітей,забавляюсь із внуками,а доці маму годують різними смаколиксми. А дома прийшла на пошту посилка із сосками. Чоловік пішов забрать посилку,а йому вручають дві посилки. Одна точно соски,а друга новорічна,від діда Мороза. І що мені робить, менеж цікавість з’ідає. А дома буду аж в неділлю вечером. Ану дідусю Морозе признавайся хто ти,пожалій мою цікавість.

6 лайков

Тю! Наташа, весь форум знает, а Вы не знаете??? :smile:
Может этот?

5 лайков

Ну мене дома нема.а ніхто не признається. Можливо і Ірен. Узнаю в неділлю і розкажу. Але на душі ,як бальзам ,так приємно і святково. Хто б це не був я дуже вдячна за такий сюрприз.:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

8 лайков