ЛПХ "Рікота"

Чудово! Якраз такуштуку днями плануємо робити!!!

2 лайка

А рецептом поділитесь?:thinking::blush:Я роблю по рецепту “заквасочки”,так як і бринзу,але нагріваю зерно при вимішуванні до 40градусів

Ой)Ви мабуть не про сир писали))

Брынза без второго подогрева. Она более мягкая и быстрей портится

1 лайк

Неля, у нас вот тема есть Адыгейский сыр- как приготовить правильно?
Как раз тоже сегодня планирую делать адыгейский, так как на завтра заказали. Но в теме рецепт выглядит совершенно по-другому.

1 лайк

Ок)Спасибо ,буду изучать тему)А вы покажите свой сырочек,очень интересно как он должен выглядеть )

1 лайк

Неля, я не гуру сыроделия :smiley: Понятия не имею, как он должен выглядеть по-настоящему. В любом случае, говорю, что это авторское исполнение :smile:

7 лайков

Правильно. У рукодельниц не может получится плохо, просто “о, как интересненько вышло!”

7 лайков

У мене сир едигейський вийшов навпаки м’якшим і пластичнішим , на відміну від бринзи. На те вони і крафтові сири.:sweat_smile:

5 лайков

Замовила мені одна мамочка солодку бринзу з родзинками…Я ,звісно ,сказала що можу.Зробила і сама не знаю що з цього вийде))Чи її взагалі роблять солодкою??З родзинками явно переборщила ,щось вони відпадають(((

3 лайка

Багато поклала. А те, що родзинки виглядають з сиру - нормально. Я колись робила з курагою, клюквою, в"яленою вишньою. Смакота. Тільки я цукор не клала в бринзу, а солила сіллю зверху.

4 лайка

Дякую) за ваш досвід)А якщо з курагою то він же мабуть має бути солодким?Я також про курагу думала і чорнослив.А,я ще й ванільки туди кинула,Короче експерементую)))

1 лайк

Ванільки не кидала. Поєднання сіль- солодкі фрукти -сир мені подобається. А з рікотти з цукром роблю дитячі десерти, як торт - желе. Десь у мене на сторінці є, красиво і смачно, особливо, коли свіжі ягоди полуниці, малини, ожини.

3 лайка

А як ви солите звичайну бринзу?Зерно чи потім в россолі?В мене вона постійно виходить недосолена((Я пересипаю зерно коли кладу в форму )Останній раз ну наче вже точно багато насипала ,а вона знов не солона.Пробувала і морську сіль і звичайну кам’яну

Солю зверху по вже готовій бринзі, сухий посол. Уже приспособилась на око. Знаю, хто любить солонішу, а кому тільки трішечки посолить.

2 лайка

Дякую,треба ще так спробувати.А в мене ,мабуть ,з сироваткою вся сіль виходить

1 лайк

Солю морской солью, первый раз делала обычной каменной, так потом в сыре песок на зубах неприятное скрепит, и камешки черные на белом очень вид портят, солю когда половину сыворотки солью, столовую ложку соли в зерно с оставшейся сыроваткой и перемешиваю, минут 10 ( это если на 3 л молока делаю)

2 лайка

Выходит примерно 700 Грам брынзы

1 лайк

Як варю панір, то на 5 літрів молока кладу 1 столову ложку солі - самий смак. А бринзу так не пробувала, звикла сухим посолом

2 лайка

А рецептом не поділитесь?Я про панір))Бо мені вже бринзу не цікаво,хочу щось інше пробувати робити.На халумі щось не наважуюся ,він мені здається тяжким для таких чайників як я)))