ЛПХ "Мои Любимки"

Русю я все-таки оставлю себе, чтоб потом не жалеть, а козочку куплю.

завтра на місці все взнаю, навіть якщо він їм родич, то я більше не планую розширюватись. Власниця каже, що він дуже спокійний і хороший, але то я вже сама подивлюсь. Я хочу свого придурашеного козла поміняти, тим більше поки чоловіка нема, бо він не дозволяє.

мой сейчас тоже очень чистый и не пахнет, особенно после дождя

2 лайка

Как и предполагала, поспать мне не удалось, каждые полчаса смотрела, ну когда же вставать. Уже яьлочное варенье сварила, сыр доделываю. Ща коз подою, выведу и поеду, сидушку в машине ещё вчера сняла. У меня прям тик присутствует

10 лайков

Чекаємо ! Хорошої поїздки!

вже вертаюсь, чуть не плачу. Де такі беруться сволоти, краще зарізати тварину ніж тримати в тих умовах. Копита-промовчу. Зелені соплі з носа, може то вродженний дефект, в моєї вівці таке було, невиліковне. Пасутся на паші, де непонятно шо торчить з землі, нічого не росте, пісок, вим’я обвітрене. Її би суку туда прив’язати. Козел довгоногий, високий, вузькогрудий і худющий. Каже ви його відгодуєте то й він буде добрим.
В мене одні емоції, і людині безглуздо щось казати взагалі. Хотілося забрапти коз і козла, повелась на вуха, але я не готова своїми любимками ризикувати.

10 лайков

А фото чужие, что ли? Там такие красивые животные, ухоженные и не голодные.

Мне по фото тоже так показалось, коза мелкая, видно должного старта в начале не дали. Козочка еще ничего телом, но морда вообще мелкая у нее. И самое обидное, что я накануне читала про ламанч, что там морда удлиненная, так у этой козы морда песня, ОТКУДА? но не все остальное, я ее не выхожу, уже не раздою. По телефону сказала 2 окот, оказался 3. Шерсть тусклая, глаза красноватые. И еще, при тех лыжах, что у козы- бабки хорошие. Говорит покупала ее в селах окрестных, мне странно откуда там такие короткоухие
У той тетки 5 или 6 безухих
Я овес с собой брала, хоть покормила чуть.

там размер вообще мне кажется ещё короче,
Обидно, что такие козы попадают в подобные руки.

вот именно, получилось лучше чем в живую. А на форуме сколько классных фоткают и не всегда удачно.

1 лайк

розумію Ваше розчарування, я якось також поїхала по козу по об’яві з форуму, а побачила суцільний жах і некупила ту козу, хоча козу шкода але своїх кіз жалкіше. Тож прокатала майже 800км і приїхала з пустими руками і щей з убитком по пальному. Тепер боюсь далеко їхати по кіз, вже навчена гірким досвідом

1 лайк

Марина, не повірите, я собі сьогодні якраз згадувала ваш випадок з тою козою.
Мені і хотілось, як то я пуста поїду додому. Але добре, що мозги трохи десь всплили, і я не ризикнула ризикувати своїми козами.

Чоловіку тільки зараз призналась, про свою пригоду, а він відписав:
Не страдай Наталя х…ей, есть свои и занимайся.
Правый він 100%,
Ну нічого, я ще обов’язково буду мати коротковушиків.

І мене ще вразило, НЕ В ОБІДУ ФОРУМЧАНАМ, але я справді мало бачила по фотках на форумі такі породні ламанчівські морди, а в тої кози морда мене просто потрясла

2 лайка

Читаю вас и думаю, какая я, все-таки, везучая. У четырех людей покупала коз, всегда все было честно открыто и с козами порядок. Веронику я даже на свежем фото не видела) Только фото двухгодичной давности.

6 лайков

Ой, Наталко! Є у мене така длінноморда Беся. А шо толку шо морда длінна? Наїлася зерна ще в лютому місяці. Молока не вернула. Дає 1-1,5 в день. А ходе така важна як сама молочна коза. Ну і що мені з нею робити? Різати жать, а тримати через зиму не вигідно.
Мені теж довподоби коротковушки. Але для себе зрозуміла, що це не саме головне, так як і длінновухі. Але поки не будуть такі кози в господарстві не зрозумієш.

3 лайка

Я морду не повязую з молочністю, просто мордаха ну дуже якась вишукано-елітна.

1 лайк

Я себе уже думала-передумала, и пришла к выводу, что у форумчан, пусть и больных козоманией :blush:, лучше всего покупать, пусть и с затратной доставкой

8 лайков

А еще у меня состоялась первая продажа сыра и сгущенки. Сыр 250 грн/кг, и сгущенка 80грн/литр. Как мне было стыдно озвучить цену, это что-то. Барьер переступила. Это подруге продала.

15 лайков

Молодець, з почином! А чому стидно - це твоя робота, продукти, кози. Все натуральне і смачнюче.

7 лайков

Мама каже, ой Наталя - шось ти здешевила, мінімум треба 350 грн., каже, подивись які ціни на такі сири в європі :grin::grin:, аж насмішила,
а чоловік, то взагалі, я випала- каже:
200 євро кг, не менше :joy::joy::joy::joy:,
Або він мене ну аж дуже любить і цінує мою працю, або, або навіть не знаю :grinning::grinning::grinning:,

7 лайков

Є тема - Цены на козью продукцию чи якось так, там подивитись можна . Ну і ще дивитися на ринок , по які ціні куплять. Можна поставити ціну, що ніхто і не купить. Але і дешевить не можна. На 1 літр згущонки потрібно 2 л. молока і 300 грам цукру. Плюс газ, світло, свій час, тара, кришка, доставка …

5 лайков

В мене собівартість молока виходить 9 грн за літр, але я рахую 15 грн,+ світло, + закваски і фермент+ моя робота 50 грн,
А згущонку вірю з 6 літрів + 2 кг цукру по 15 грн, + світло, + робота 50 грн. З 6 літрів виходить 2,5-2,8 літра згущонки

1 лайк

У меня слива опадает, собираю на брагу. Подскажите или можно яблоки туда добавить, белый налив как раз тоже опадает, или они просто погниют?

Немного моих сыров, в холодильнике еще немного есть:


голубая нарастает сама, или не голубая

20 лайков

Купила сегодня ящик персиков, почти 10 кг, по 25 грн. одесские. Выкладываю половинками целую банку, сахара сколько хотите, заливаю холодной водой и стерилизовать ставлю на мин 10 после закипания, по желанию можно добавить чуть корицы. Получаются как консервированные с магазина. Раньше шкуру снимала, теперь лень

9 лайков