ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Оля а там аж три ложки на 4 літри молока оце мене смутило з такою кількістю солі.Да я панір робила і він мені нравиться.Я розумію що мабуть попробувать зробить з меншою кількістю солі і це буде той же панір а рецепт із за солі уже другий і називається по іншому.

1 лайк

Ось випадково знайшла у нас на форумі----Рецепт сыра "Queso Fresco" как альтернатива моцарелле

Верочка ну ты молодчинка.Я уже думала делать как панир ты выручила.

Сегодня Фаня все таки сняла рог на 2 месяце и 7 дней.

1 лайк

8 лайков

От і все крові чутьі трохи вскрикнула.
Тепер уже можна хоть куди то поїхат ато привязана була.
Все боялась її оставить.

2 лайка

В мене є коза чотирьохрічна і я надумалась зняти їй роги,знімала зразу після окоту десь в кінці лютого.Так один відлетів ще в кінці квітня,точніше допомогли,вона завжди лежить з виставленим на коридор,так заанонубійка летіла,зачепила-трісь-трісь і він відпав.Було трохи крові,жалю,але навіть уламки потім повипадали і не росте більше.А от другий до цих пір росте,передівала резинки разів три і він ще на половині.Так молока менше цілий сезон,тільки почала віддоюватися -зашугана,боїться моїх рухів,ніби я їй кожен момент щось там буду зачищати і завжди в стороні від кіз,хоч завжди була коза-воїн.Так я собі сказала-дорослим козам-ніколи більше не буду знімати роги.А як дою,то голову мені на спину покладе і я повинна її чухати і говорити хороші слова,тоді вона вона мене головою аж підносить із стільчика,так чухає.Такий собі прояв любові.Хотіла продати її,ідучи більше в породу,так бачу що через цей ріг вона від мене не піде.хоча в неї дуже добре молоко і гарних козенят родить.,завжди без проблем,ТТТ.Зараз вже знову спарувалася,а сарай не резиновий.

1 лайк

От Вєра моїй всього 2.5 роки але такі плотні і масивні.Вона його також берегла а ле я вже бачу що вона також і молоко збавила і їсть погано а тільки сказала що відломаю вона мене стала бояться і тікать от я вчора коли завела в вольєр з другого разу надоїло тоді я підкралась і взяла за ріг і вона висмикнулась а ріг оставсь у моїй руці вона тільки чуть зкрикнула і крові мізер .
Тепер їсть як не в себе і доїться вранці бігла і не боялась уже мене.З молоком наладиться зато така гарненька.Її дочкам теж оділа, тепер знову переживать.

2 лайка

Поїхала сьогодні на фестивальсирів, лучше б я і не вибиралась.
Одвикла від великого міста,вернулась бо шляпу не взяла а сонця не можу видержать погано. Зайшла в мак дональс поїла і додому таке в мене путєшествєннік

20 лайков

6 лайков

Аж смішно приїхала щоб поїсти у мак донольді.


Щось гагрузило не те .

9 лайков

Ну вот и славно, а Вы переживали.
Когда у моих поотваливались, я тоже вздохнула с облегчением

Так, а где рассказ про выставку сыров, где эмоции, впечатления? Интерееесно жуть :grin:

1 лайк

Рассказ о МсDonalds, как Катя там поела :grin::grin::grin:.
Ну Вы Катя насмешили

У меня, кстати, муж так может. Едем за чем-то в город, тут вдруг его нервы берут, и мы уже едем домой мимо планируемой цели :grinning:

Ну так же і получилось.Повинна була зустріться з дівчатами а получилось що я приїхала перша напикло в голову що аж крутиться то я бігом найшла сир кротен який хотіла попробувать з козиного молока узнала причину чого він у мене твердий і вже з памороками зайшла щоб поїсти вискочила з дому голодна от і вернулась уже маршруткою бо електрички довго ждать.Смійтесь я уже настільки привикла цілими днями буть на повітрі свіжому що там я дурію .От чим вам поділиться?.Поприїжали багато тіх зких я не знаю і небуло с ким мені ляси точить.

11 лайков

КАК я тебя понимаю! я из города, даже если машиной на рынок едем, больная приезжаю - толкотня, шум, гам, выхлопные газы… наверное, возраст уже поджимает да и особенности характера - люблю уединение, тишину

6 лайков

Да в том то і діло я ж дома одна, тихо а коли жарко в тінь ховаюсь а тут павільон поставили ряди навпроти сонця роздивляїшся а сонце пече в макушку.
Мені вже лучше сидіть домаааа з козочкамии і тихо і спокойно.
Я поняла одне що сир з плєсєнью камамбер кротен нада робить з молодого молока яке 6; 12 часов постояло тоді воно смачніше і бистро зріє а коли я збираю його 3 дні то сир твердуватий і не пливе не маслянистий.

6 лайков

Вера вибачте що всунула носа скільки ваша козочка дае молочка і скільки вона коштуе я своіх трохи хочу розпродать тих що нема молока а купить більш дойних толку 11 кіз літом 15 л. молока а хочеться щоб хоть трохи на зерно заробляли плща сарая 3 сотки апартаментів хватае а як нема за шо куплять елітних мене і прості устроять я поки не задумуюсьна елітні.

6 лайков

Ой, мы то же по этой причине чуть не пролетели мимо фестиваля- то пробки, то хамы на дороге, то машину негде поставить. Сидела уже как мышка, молчала, лишь бы уже добраться.
Простите, Катя, что болтаю на Вашей страничке.
Мне бы очень хотелось познакомиться воочую!

2 лайка