ЛПХ "Афродита"

Светик, пусть жизнь станет долгим путешествием, полным приключений и открытий, каждый день обещает праздник, а ночь — волшебную сказку! С Днем Рождения!

1 лайк

С Днём рождения! :slight_smile:

1 лайк

Дякую дівчата, дуже дякую!

С днем рождения!!!

1 лайк

Світлана, з Днем народження! Нехай всі побажання збудуться, а нові з!являться!

1 лайк

Вітаю з Днем народження!

1 лайк

Пусть в жизни будет все, отлично
Здоровье, счастье в жизни личной
Не отвернется пусть успех,
Удача любит больше всех.

Любовь пусть будет настоящей,
К мечте и радости манящей.
И много-много светлых лет
Без боли, горестей и бед!

1 лайк

Света, с днём рождения! Присоединяюсь ко всем предыдущим поздравлениям и пожеланиям! Счастья, любви, и благополучия!

1 лайк

Дякую дівчата, от я постаріла ще на один рік

Пусть судьба тебя хранит
От зла, от бед, от всех напастей,
И пусть в душе твоей звенит,
Как песня жаворонка, счастье.

Здоровье не подводит пусть,
Пусть в доме слышится веселье,
И только радость, но не грусть
Тебе подарим день рождения.
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

1 лайк

21 лайк

Зараз моя сестра знаходиться у Германії, на фермі цих чудових кіз, пішла на екскурсію, і пише що козочка коштує 40₴, а козлик ще дешевше, велика дойна коза коштує 100₴, пробую умовити щоб перевезла

12 лайков

І вийде як у приказці - тєлушка - полушка, да рубль перевоз. У нас же як, як параход контрабанди, то можна, а як у торбі - здеруть три шкури. Бажаю удачі, кізки гарні.

4 лайка

Да, вроди как и не дорого. Как там с документами? Что бы не пришлось на границе оставить. Хотя собачки и кошечки ездять с хозяевами. Светик дай Бог, что бы получилось ти уговорить и перевести!!!Надеюсь потом опытом перевозки поделитесь.

Та я не думаю що щось вийде, чесно кажучи, я і не наполягаю, якби це нубійці, а ще якби хороший козлик, а хто знайомий зі мною ближче, той знає, що я падка на хороших козлів, тоді б я привезла точно, а так моє стадо мене пока влаштовує, тож я спокійно до цього відношусь, єдине що радує, що мій малесенький кусок сиру успішно пересік гараницю, і моя сестра, якої я не бачила 5 років, таки його попробувала!

7 лайков

А ще деякі наші сирочки перейшли у новий погріб, сфотографувати поки що не можу, бо там немає світла, чоловік не встиг зробити, ходю як кріт з фонариком

6 лайков

Ой, у нас теж так кажуть…:hahaha:

Вітаю з погрібом. Нехай швидко наповнюється і коли треба, то швидко звільняється.

3 лайка

Ого, його щоб наповнити треба ферму мати

1 лайк

Очі бояться, а руки роблять. Тут цепочка - є куди складать, нема що - є що складать, нема вже куди…

3 лайка

Ти, Світланко така швидка,тут погріб був у планах,а тут уже є в наявності. Так і із сиром буде. Тут великий погріб,а тут уже і сирочки нема куди складати. Нехай Бог дає тобі здоров’я і тоді твоя завзятість переверне і гори.

8 лайков