Ліфчик для кози. Індивідуальний пошив, відправляємо по Україні

Приймаю замовлення на пошив ліфчиків для кіз.

:goat: Ліфчик шиється з шлейкою, завдяки чому мішечок для вимені надійно тримається на козі


• завдяки застібкам-фастексам шлейка зручно та швидко вдягається/знімається
• довжина всіх ремінців регулюється
• застібки-фастекси та рамки міцні (поліацеталеві) - не бояться ударів, сонячного проміння, морозу, витримують великі навантаження
• мішечок під вим’я відстібається від шлейки. Його можна знімати міняти на інший, іншого розміру чи з іншої тканини.
**тканина мішечка - цупка бавовна ззовні, всередині бавовна або льон. Можна прати у пральній машині.

Відправляю Новою поштою по всій Україні
(вартість відправлення у цій службі на сьогодні 36-41 грн)


Для замовлення потрібні такі мірки:

О - обхват кози за передніми ногами
S - обхват козочки перед вименем (перед тазом, по голодним ямкам)
А також в двох словах опишіть форму та розмір вимені: широке/вузьке/довге, велике/середнє/мале.

Замовити можна, написавши у приватні повідомлення @yara88 або на Вайбер//Телеграм +380971001823 :calling:

14 лайков



24 лайка

Світана дуже хочу подякувати за вашу ідею. Хотіла купити, але чоловік каже ти же сама шиєш, мусила сідати і шити :slight_smile: авжеж в мене попростіше варіант, фастікси тут не продаються, тому тимчасово ленточки на мішку, але все працює, і ленти які по хребту і по обхвату пошила просто по її розміру, зручніше авжеш коли можеш підігнати ± як у вас. Вся ця мова про те, що девайс працює, дівчата ідея клас. Ще раз дякую Світано за неї.
А тепер ще роздивилась що мішок можна регулювати по ширині :+1:
Всі варіанти що були раніше не пройшли випробування, а ця конфігурація поки що працює на ура :bouquet:

2 лайка

Если позволите, поделюсь своим опытом. Чтобы регулировать по ширине, проще вставлять не очень тугую резинку, тогда каждый раз не надо будет стягивать-растягивать.

2 лайка

Резиночку я встявляю круглу, в міру тугу, плюс вона фіксується спеціальним фіксатором, що дозволяє регулювати її тугість на різну ширину кріплення вимені :slight_smile:


Дякую за оцінку :slight_smile:

3 лайка

Перші відгуки :slight_smile:

9 лайков

Мне показалось, что там обычный шнурочек, а у вас все продвинутее) Мы по-простому.

2 лайка

Я стараюсь робити речі якомога практичнішими. :slight_smile:

5 лайков

*Друзі, з 3-го липня вартість ліфчика 440 грн

Нагадую, що ліфчик складається з двох частин: шлейки і мішечка для вимені, який повністю відстібається від шлейки. Ці дві частини можна замовляти окремо (шлея 330 грн, мішечок 110 грн).
Мішечок шиється з 100% бавовни (зовні та підкладка). Можна також замовити лляний мішечок (100% льон).

%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F

Щоб зробити замовлення, зніміть, будь-ласка, мірки

О - обхват кози за передніми ногами
S - обхват козочки перед вименем (перед тазом, по голодним ямкам)
А також в двох словах опишіть форму та розмір вимені: широке/вузьке/довге, велике/середнє/мале.

Заміри відправляйте у приватні повідомлення @yara88 або на Вайбер//Телеграм +380971001823 :calling:

Мы приобрели этот девайс в хозяйство …довольны.

удобно, продумано.

Светлана спасибо огромное :relaxed:

3 лайка

Дякую, Саша Вам за відгук :rose:

Якщо будуть якісь зауваження чи побажання - пишіть, будемо удосконалювати :slight_smile:

Светлана, как по мне идеально застежки делать по одной стороне, а то мы одеваем козу на станке, не очень удобно

1

4 лайка

Гаразд. Дякую. Я, чесно кажучи, не придавала цьому значення. Відтепер буду акцентувати на цьому увагу також. Дякую.

:ram: :goat: :ram: :goat: :ram: :goat: :ram:

1 лайк

Эта тема была автоматически закрыта через 20 дней после последнего ответа. В ней больше нельзя отвечать.

Бавовна (зовні) + льон (всередині)

Бавовна ззовні + льон і бавовна всередині

2 лайка

Каріма - модель :slight_smile:
Ось такий вигляд має відрегульована шлейка по козі


6 лайков

Що нового. Знайшла нарешті чудову заміну рамкам-двухщілівкам, які стоять на ремінці повздовж хребта і на одному ремінці з чотирьох до мішечка. Це не застібки, це просто регулятори, їхня роль - регулювати довжину ремінців, коли шлейка вдягається і підганяється по козі.
До початку серпня це мало ось такий вигляд

Щоб ремінець не ковзав по рамці, його потрібно заправляти у рамку ще раз, тоді він сидить намертво в ній і не саморегулюється .

З початку серпня ці рамки я замінила на трьохщілівки. Вони пристосовані саме для таких місць і не потребують додаткового закріплення ремінців. Нібито манюня дрібничка і економить усього хвилинку часу, проте, ця дрібничка унеможливлює зіпсований настрій через незручності, коли якийсь ремінець сам себе регулює. :slight_smile:



UPD :shamrock::goat::ear_of_rice::goat::shamrock::goat::ear_of_rice::goat::shamrock::goat::ear_of_rice: :goat::shamrock::goat::ear_of_rice::goat::shamrock::goat::ear_of_rice::goat::shamrock:

Наші клієнтки в обновках :slight_smile:





.

6 лайков