Квіткові кози

Думаю, что вырастут из них козлы :wink:
Рога лишние могут и обломаться …

2 лайка

Нарешті у моїх перших кастратиків 00 повідпадали, навіть не помітила коли… Сиджу на пасовищі як зазвичай розглядаю арки, ноги своїх кізочок ( на практиці закріпляю матеріал який вичитала на форумі). І тут в моє поле рзору попадає чиясь арка і я не можу впізнати котра це кізка… тільки через якусь мені доходить, що це козлик без свого господарства:joy: Довивчалась…:hahaha:

22 лайка

Останні дні весни… Люблю гуляти з козами і фотографувати, в такі миті відпочиваю душею…
Запізніла дичка зацвіла




22 лайка

У нас майже як у Карпатах:slight_smile:, горбик за горбиком

27 лайков

22 лайка

Такі дні спекотні:grin:

30 лайков

Красивые у Вас места… и козявушки красавишны! Все такое зеленое, свеженькое… лепота!

1 лайк

Зоя, дякую за чудові квіти:rose: Уже цвітуть:slight_smile:

1 лайк

Оля, мені дуже приємно! Нехай цвітуть з року в рік на радість всій вашій родині!:hibiscus::sunflower::tulip:

2 лайка

Лада, дякую! У нас козам справжній рай, зараз зелені вистачає, тільки гризи не лінуйся:slight_smile:

2 лайка

Вітаю Зоя як у Вас чудово! І вушка з хвостиками так гарно доповнюють краєвид!)

2 лайка

Оля, дякую! Живем ми за село, простору вистачає.Зарослі дичок, чагарники вже доходили до самого двору, це само-собою спонукало до того щоб кіз завести. Вони за два роки, що ми їх тримаєм гарно попрацювали- багато розчистили кущаків:slight_smile:

6 лайков

Е у нас коза, яка постійно посміхається- Василина, така собі Васелина -Веселина

30 лайков

О це я дуже задоволена, що саме до такого раю потрапила Луна :blush:
Так вже гарно підросла дівчинка :blush:

:grin:
мабудь дуже задоволена своїм життям :wink:

2 лайка

Так, Оля, дівчинка вже славно підросла-сама підняти вже не можу, не можу і зважити по цій же причині, сама не справлюсь, а помічників поки не має, чекаю може хто загляне в гості тоді буде допомога провести процедуру зважування.Вона така хитруля все заглядає в очі, щоб я козу потримала , а вона могла поссати:blush:Препадає для неї десь 2л. в день, розумію що з неї вже і менше вистачить, але гляну на ті оченята … і козу потримаю:joy:

7 лайков

Це в не1 Зою прикус поганий,треба над1ти 1й брекети :hahaha::hahaha::hahaha:

5 лайков

Вера, так у неї з такими брекетими від козлів відбою не буде:joy:

8 лайков

Ага смотрите , чтоб она по рукам не пошла и искать ее не пришлось .:yum:

3 лайка

Ура! Сьогодні я вперше заробила майже 800грн. на своїх сирочка! Купили бринзу і мягку сири і сушені шарики Белпер Кноль І є ще є замовлення… Надіюсь що мої красотульки зароблять хоч собі на зернно.
Вже витратила 1000грн на заготовку сіна , це косіння косілкою, допомога при погрузці і перевезення. Сушила власними силами, з 55соток сіна отримала дес1000-1200кг.

28 лайков

Вітаю, хай почин буде вдалим)

2 лайка