Козюлі у Юлі,Чернігівська область

Добрий день ,собака з ферми поблизу,але все отріцаєгосподарь ,таке життя ,нічого не поробиш ,дуже мало нормальних людей ,але вони є я це знаю.

2 лайка

Заявили на них ,а якщо собака скажений ,прийшлося козліку проти сказу колоти ,антібіотіки ,і рану обрабляю ,надія є ,що одужає .

3 лайка

До нас прийшла нова подруга😁,залишили кіз охороняти .

2 лайка

9 лайков

Нажаль козлік пропав,дуже жаль…

Співчуваю( Притягуйте до відповідальності власників собак. Може хоч це спонукає іх дивитися за своїми тваринами.

3 лайка

Дякую ,але собаку вони убрали,а для звичайних людей закон не працює ,нажаль…Ніхто не компенсує …

Привіт всім! Бачу тут земляків, я теж з Чернігівщини . Бахмач. Маю невелике хозяйство але це залежить звідки ивитися😎. В мене зараз 4 первачуи і 2 дійні кізочки, ще є козлик. Він у нас дуже роботящий, справляється сам зі всіма своїми дамами і сусідським стає в пригоді. Кізочки в мене гарні але не породисті в сенсі чистоти породи. Рада що вас знайшла. Бачу багато корисних тем для мене.

9 лайков

Сообщение было перемещено в эту тему: Заболела коза - поносит, не кушает, не пьет, не двигается, вялый вид


Наші котики мишелови.

3 лайка


І звичайно кури,як без них у селі ,з маленьких циплят простих виросли кури та півники,без домашнього яйця ніяк ,раніше тримала багато ,а зараз все спочатку і кури і кози в цьому році знов завели .Без співу півника і двір наче пустий.Всім всіх благ і тільки гарних новин.

11 лайков



Наша охорона та вірні друзі.

15 лайков


Добрий вечір ,ця модель😁наша кізонька Мілка ,купили по обяві ,по телефону зрозуміла ,що чорно -біла,і ріг один заламан ,зі слів хохяйкі ,треба було молочко ,коли привіз її мій чоловік ,побачила худовату і злякану ,копита стрігла ,вона бігала від мене😁,але характер з норовом ,коти собаки можуть і політати,доїти себе не давала ,я отримала синець,а зараз зовсім друга коза стала ,наскільки кози дуже розумні тварини ,з травня живе у нас ,а начебто все життя .Дуже мене полюбила ,а я її,кози дуже чутливі до людини ,я була терплячою до неї ,і вона тепер мене дуже полюбила .Спарували чекаємо коли родить ,і молочка звісно добавить .Всім гарних та легкіх окотів.

19 лайков

Вечір добрий ,всіх з Наступаючим Новим Роком вітаю,здоров’я ,щастя , благополуччя,і хай всі мрії збудуться ,і буде все добре.

16 лайков

Вітаю всіх з Різдвом ,здоров’я та благополуччя,щоб окоти всі пройшли ,кізки козочок подарували та багато молочка.

8 лайков


Таки дівчинки переїхали до нас Зоряна(мама) та дочка її безрога назвали Снєжка,Зоряна має характер зірки😁,характерно для кози пободати,але думаю звикне ,доїти пускає ,але прив’язуємо,вона кітна, зрозуміло треба час,але коли стало питання забирати її то звісно і дочку забрали,думали окоти в березні закінчуться,а тепер до середини квітня Зоряну будем чекати,мабуть козоманія страшна річ,коли в тебе вже 8 кіз та козел😁,і це тільки початок ,ще малеча буде,але життя триває і мусимо йти вперед.Всім бажаю гарних окотів ,і багато молочка.

12 лайков


Дочка Зоряни,Снєжка.

11 лайков

Молодець, задумала зробила і маєш, Ти ж розумієш якщо буде занадто то поділишся з ближнім ,не за даром звичайно але коли їх багато то бачиш кого лишить дома а кого можна виставить на продаж.

5 лайков

Близько від нас продавали ,тому і забрали ,а взагалі Ламанчі дуже подобаються😁,наша ходить чекаємо з нетерпінням ,кого нам подарує😏,плануємо купити козліка Ламанча тоді вже ніхто не зупинь мене😁,я така людина мабудь спрямована до цілі.

3 лайка

Булаб ти ближче, я вже на зміну маю то тепер буду шукать свлєму Рашу добру господиню бо тримать два козли нема місця

3 лайка