козлик ламанча - суслик , комолий , Обухів , Київська обл .

Продаю козлика Кента . Ламанч з приливом нубійської крові . Комолий , народжений в двійні , з вагою 4 кг ,різнокольоровий , думаю , що буде темнішати по спинці . Мама Каміла ( Венера + Дизель ) , другий окот . Тато Принц ( Буся + Єлісей , заводчиця Зоя @zoia1 ) , це його перші діти . Ціна 1500 грн . Вага Кента в 1 місяць = 12 кг !



телефон для зв’язку зі мною (098) 519-31-75

30 лайков

ОПГ «Ладні Ламанчі Обухова» - #2272 by ladusja Заходьте , читайте , дивіться відео Кента в 1 місяць .

1 лайк

Файний Кент. І головне, що суслик… Але моі ламанчі вже мають іншого Єлісейовича :slight_smile:
А що мамка по удоях? (Цікавлюся на кого рівнятися)

И как это Елисеевич с детьми ушами не поделился? :blush:

1 лайк

Якщо це питання до мене, то виявилося що коли ті діти зачиналися, то він ще не народився. Але в іх мамки молоко інколи підсмоктував :wink:
Ой…ми тему чужу закидали…

2 лайка

Хто знає … може ще вилізуть у когось …

Дякую ! саме на це розраховувала :wink:

Після першого окоту дала майже 3 л на добу , а зараз кормить двох козенят + майже 2 л мені дає за дві дойки .

9 лайков

Сьогодні Кенту 1,5 місяця . Зважилися , тепер ми 15 кг ! А коричневий Шансон 13 кг , він на 4 дня молодший .





11 лайков

От нравиться мені коричневий, дуже нравиться

Але він тобі не треба :stuck_out_tongue_winking_eye: Тобі тепер нубіка надо 100 %

Треба нубіка, але ж у мене й дві ламанчі є🤔

Козлики гарні обидва,але як і Наташі мені дуже подобається коричневий.

1 лайк

Радість моя в тому , що сусліка вже забронірували , а біда в тому , що ельфіка немає куди відсаджувати від кіз , він сам , буде гвалт … тому мені прийдеться вдівати на яєчка резинку , та залишати в загальному вольєрі . Коричневий ельфік занадто сексуально активний , починаю переживати за маленьку Філіцію .

1 лайк

Значит - хороший козлик! :wink:

3 лайка

Мальчик бесподобный - будет давать очень молочных дочерей с прекрасным очень и очень вкусным молоком! Крови ламанча+нубийцы один из наилучших вариантов для молока.

4 лайка


Шансон шукає свою господиню ! Йому залишилося бути козлом ще 2 тижня ! Поспішайте !

8 лайков



Він вже на колінях просить врятувати його від кастрації , та дати можливість вирости в великого пліменного цапа . :stuck_out_tongue_winking_eye: 1000 грн .

12 лайков


мама Шарлотта , тато Принц . Народився 18.12.2019 , в двійні , обезрожен . Має гарний зріст та вагу !

10 лайков

Прошу закрити цю об’яву !