Козенята Киівська обл. Обухівський р-н с.Григорівка

Продаються кізочки. 1. Дві сестрички народились 21.03.2021р.н. в трійні мама (ламанча) , папа (ламанча). Перша кізочка ельфік безрога ціна 1000, друга кізочка вушка вертольотік ( можлило були родичі не ламанчі, сказати точно моду тільки про батьків), буде з ріжками ціна 500 грн. Фото вимені мами на другий день, кізочки під козою і мені лишається літр молочка.

26 лайков
  1. Кізочка 50% нубієчка, 12,5% зааненка та 37,5% ламанча (лінія Ветки) народилась 31.03.21р. одненька майже 4 кг, під козою, буду де з ріжками Продаж лише до місяця, тоді лишається вдома.Мама коза 75% нубійка з гарним кріпленням вимені, без кармана. Папа Кокос з господарства Лади (Ладні ламанчі Обухова).
11 лайков

Дві сестрички поіхали до нових господарів лишилась нубієчка

1 лайк

Ціна кізочки 1500 грн., якщо забере найближчим часом…

3 лайка

Сьогодні кізочкі 10 днів, ввечері скину нові фото, дкже дуже чекає гарні та люблячі ручки.

Юлічка, а скільки дає молока мама кізочки?
Скільки кізочка має % нуб крові?

1 лайк

Дає 1-1,2 л молочка і кізочка під нею, малявка 50% нубійка, 12,5% зааненка і 37,5 ламанча.

2 лайка

19 лайков

Продається козлик, народився 12.04.21 р. вага при народженні 3650, одинець. 50% нубієць 25% альпієць, під козочкою.

15 лайков

Фото козлика. 300 грн. Якщо забере до нд

13 лайков

Ціна кізочки до Пасхи 1000 грн.

5 лайков

На кізочку бронь до Пасхи.

3 лайка

Бронь на кізочку знята, Камочка в продажі.

2 лайка

Камочка росте та чекає дбайливі ручки

11 лайков

В продажі лишилась тільки Камочка. З нетерпінням чекає свою хазяічку)

Сьогодні і завтра ціна Ками 500 грн.

Яке миле дитятко! Жаль що ви далеко. Я б забрала.

1 лайк

Невже нікому непотрібна така гарнюня майже в подарунок(

Ціна на Каму повертається до Пасхи 1000.

1 лайк

Камочкі місяць, росте, ість уже все , що і дорослі. Ціна з сьогоднішнього дня +50 грн кожен день.

3 лайка