коза по всем повадкам козел

коза третий год не гуляет повадки козла можно ли помочь доилась по 3 лит а сейчас ушла в запуск может все же погуляла но козам пристает

Такое у коз случается не редко. Иногда так может проявляться охота.

1 лайк

охото назвать не могу потому как вожу к козлу много раз петля в охоте но коза начинает бить козла приходится держать за ошейник с цепью козлы разные думала вдруг один не подходит хвост виляет все время и в прошлом году но что то не получается вчера прям слизь прозрачная ниткой висела повела к кавалеру одну садку успел а потом опять начала его отгонять не знаю очень жалко посмотрим весной на результат

Поселите её с козлом и пусть вместе гуляют. Чтоб уж наверняка.

Кстати, сейчас подумала, если Вы водите её к чужим козлам, то результатом непокрытия может быть наличие инфекции, которую вы там могли подцепить.

у меня свои два козла и трети подросток привезены козлы из разных хозяйсв они оба комолые а она с рогами так невозможно оставлять подсаживает на рога мне аж страшно козлы ламанчи по характеру добрые спокойные поэтому оставить нет возможности заболивания инфекции я исключаю мы очень щепетильно относимся к здоровью

В мене є така коза,почала доїтися з семи місяців,молоко ну дуже смачне,через що я їй багато прощаю.Дуже хочу з неї козу,а вона своїм приставанням до кіз замучила.Коли не сезон,кози покриті,то вона спокійна.9 березня покрилася енний раз і заспокоїлася аж до 1 серпня,я так сподівалася,що хоть би щось там родилося,але вона не запускалася і була дуже спокійна…А за тиждень до очікуваного окозу почала сходити з розуму,бо загуляли серйозно кози.І парувалася кожні 15-18 днів включно до 21 листопада /шість разів/.Починаючи десь з 10 жовтня почала запускатися і вже повністю запустилася.Зараз їй 26 грудня буде два роки.Літом як бігла по дорозі,то вим"я повне так в сторони гойдалося,що мене обливала молоком.І зараз даю їй шанс до весни і на м"ясо.Мама рогата,баба по мамі рогата,батько генетично безрогий,його батько рогатий.Кажуть,що не повинна бути гермом.Останнім часом дуже лащиться,хоче уваги,але разом з тим обнюхує всіх,щоб не взівати побути козлом.Нюхає кітних і ярок.Козла пускаю,коли бачу,що вона його хоче.Вона парується,а на другий день дражнить і б"ється і так кожні 15-18 днів.

2 лайка

оце те саме мені іі віддали та хазяйка казала що вона рік пропустила бо зажиріла в пршлому році теж кожні 18 20 днів гуляла але роздоілась давала близько трьох літрів молка вимя великев цьому році почалось те саме але пішла в запуск молока вже немасічас всікози кітні то вона біля мене треться хоче уваги може кітна може ні теж подивлюсь до весни якщо ні придеться здать на мясо

2 лайка

Може в когось був такий досвід і що з того вийшло,поділіться будь ласка.

У моей бабушки такая коза была. Очень вредная. Молока практически не давала, билась. Короче, ее отправили на мясо. До сих пор помню- не ела его.

1 лайк

у мене вона не вредна тільки приставуча дуже любить тертись робе мені масаж рік давала по 2 літри даже трохи більше молочка я думаю що в тоі хозяйки давала ще більше бо в мене другий рік пропускала окот