Коротковухі кози, ламанчі -як вас не любити

В козівництво мене привели коротковухі кози породи ламанча. Козы породы ЛаМанча
Коли вперше побачила на фото маленькі мордочки з короткими вухами, в мене відразу виникло бажаня мати саме таку козу.
Вже пізніше дізналась про смачне молоко, спокійний та лагідний норов. А спочатку були саме короткі. забавні вушка.

Всі мої ламанчульки (а точніше коротковушки) мають ельфійську форму вух.

За ці кілька років від пар із ельфійськими вухами, я отримувала козинят ельфиків.

При покритті кози із вухами звичайної форми козлом ельфом -майже всі козинята були також ельфики.(за винятком кількох козинят із звичайною формою вух) Суслики від моїх пар так і не народились.:smirk:

Десь читала, що в пари ельф+ельф існує вірогіднісь народження козинят із вухами різної форми-25% суслики, 50% эльфики та 25% звичайні вушка… Значить можна надіятись що десь може поскочити і маленький суслик.:goatlaugh:

26 лайков

Ой , нарешті моя улюблена тема ! :hugs:

3 лайка

Вот скажи мені будь ласка , чому коли маєшь ельфіка , то завжди мрієшь заполучити сусліка ! Ще ніхто з заводчиків ламанча не почали одразу з сусликів )))

4 лайка

Ладусь, коли я вперше почула про ламанчів, а точніше прочита про них в газеті і побачила фото (на фото були саме ельфики)
Про наш дорогий форум Козовод на той час я і незнанала і невідала , не володіла майже ніякою інформацією щодо кіз, а тим більше про існування якихось там сусликів-ельфиків.

По моєму переконанню ламанчі мали бути саме з такими вушками- маленькими та гострими :joy:

Я на той час навіть уявлення не мала що козлик-самець має бути якийсь там суслик.:grin:

Поїхали вибирати собі козлика і з наявних , були два козлики на продаж- один з маленькими вушками і інший якийсь “браковий” -зовсім без вушок :joy:, я вибрала саме ельфика, саме такого як бачила на фото :unamused:

14 лайков

Ага, як я колись була впевнена, що кози з прямим профілем морди якісь неправильні :joy:

4 лайка

Ну да ) у меня вот в одном помёте от двух эльфиков получилась девочка суслик и мальчик с ушками :smiley: такие себе 25%, в этом году покрыла ее сусликом Сантой :slight_smile: уже жду не дождусь детей, февраль будет жарким!
А вообще ламанчики это любовь!:heart_eyes:

9 лайков

Повезло тобі, Людочка, потрапити саме у ті 25 відсотків.

Ось і я невтрачаю надію що на нашому подвірї зявитися маленька козочка -суслик, а якщо вона буде щей чорного кольору…:heart_eyes:

Ось так само собою з’явилось замовлення новорічного подарунка для Діда Мороза :grinning:

7 лайков

Зоечка, это я в прошлом году так мечтала… ну и намечтала - самое интересное, - мама белая папа рыжий, оба родителя процентные нубики, а дети (две козочки) черные. Суслик и Вертолет (по ушкам)

4 лайка

Це є підтвердженням того , що мрії перед Новим роком збуваються! Тільки завжди потрібно мріяти і вірити в казку :wink:

2 лайка

Да это были мои первые козлята :heart_eyes:
Ну вот заказы у нас на к Деду Морозу одиннаковые, тоже хочу козочку чёрную суслю и ещё заказ к Агате рыжую, голубоглазую девочку ХОЧУ!!! лучше суслика, но рада буду и эльфийке :smiling_face_with_three_hearts:

3 лайка

Люда, Глаша каждый год приводила тройню - по 2девочки и козлика. Из девочек одна обязательно суслик

2 лайка

Буду надеяться,не перегуливали мы значит все :ok_hand: , теперь осталось покрыть Татушку и Ириску и я вообще счаслива буду. )
А от Глашуни и Санты я надеюсь на сусликов, на козочке в альпийском типе выдал суслика девочку и эльфика хлопца, надеюсь на эльфике будут суслики, а там как будет - всем рада буду ))

1 лайк


Сьогодні сфоткала Юру , застукала з молодухами ))) До речи всі суслічки цього року .

27 лайков

ох, облюбили папку или залюбили :smiling_face_with_three_hearts: Красавишны!

2 лайка

Це всі наречені Принца? До речІ, як у нього справи?

1 лайк

Да треба всіх перефоткати по гарній погоді ))) Принц вже розміром з дорослих кіз , але цю четвірку наречених боїться , як вогню ))) вони його за мужика не вважають , луплять бідного .

6 лайков

А шо делать! Что б знал свое место в бабьем царстве! :joy:

1 лайк

Лада, а ці дівчатка паровані?

От вреднючки!Не розуміють, що перед ним скоро хвостиками будуть вертіти :grinning:

3 лайка

Ще ні , не паровані , але вже дуже треба , поважили , так світли по 48 кг , а сама темна ( з трійні ) 44 кг .

4 лайка