Квіткові кози

Ух!
вот здорово!!!
А до Нового года долежат Беллерчики? :blush:

ну и чеснок - очень хороший продукт
его и козам можно для профилактики гельминтоза
только пока не огулялись ибо котным нельзя

2 лайка

Мої балувані не хочуть ні часничку, ні цибульки. Вже пропонувала…

У нас не все едят и не всегда. А вот весной после окотов многие ели.
Хорошо сохраняется чеснок до весны?

Мысли одинаковые) Я только что посмотрела на чеснок и то же самое подумала)

1 лайк

Зоя, а какой сорт чеснока? Москаль?

Часник маю двох сортів( назв не знаю, бо знайомі привезли його для нас із Білорусії). Один сорт(який на фото) в головці має 4-5 великих зубчиків і зберігається десь до середини зими, а ще є один він за розміром трохи менший , має багато зубків і зберігається аж до літа ( я тільки недавно викинула минулорічний). Спочатку користу.сь першим, а пізніше іде другий сорт. Обидва сорти саджу осінню (озимі)

6 лайков

Классный чеснок.
Я тоже сегодня свой повыдергивала…печаль. На нашей земле еще долго ничего путного не будет…работы там…ооо.

Рокамболя- меньше выкопала, чем зарыла. А то уже замнила себя рокамбольным магнатом.
Кстати- поели его немного. Мужу понравился. Многие говорят, что специфичен. Как по мне, самое то, если любишь чеснок, а очень острого не переносишь.
Он мягче на вкус, а запах очень чесночный.

3 лайка

Самое то для нас, поджелудочников) Надо будет осенью не забыть посадить, а предварительно купить)

3 лайка

Да, мне по ходу, тоже придется докупать. Хочется развести его. Даже однозубки растут куда крупнее привычного чеснока. А если почва хорошая и влажная- вообще бИмба.

1 лайк

Почва как раз хреновее некуда( Тяжелый суглинок.

Наші кізки гарно їдять цибулю, стебла з часнику. Всю весну давала дрібну цибульку, було багато сіянки, то вони ласували. А потім ще і цілуватися лізуть. А часник навчила сусідка зберігати - ото вже в кінці зими перечистю часник, премелю і змішаю з сіллю. В баночку в і холодильник. І на котлетки, холодець, чи м"ясо замаринувать - до нового користуюсь. А в цьому році поганий у нас часник.

7 лайков

Маю кілька вільних хвилин… напишу, що у нас відбулося. За останні дві неділі у нас втретє пройшов ураган. Я думала, що першого разу було страшно, а ле описати те що відбувалось… Стараюсь підібрати слова…
13.07. десь о 12год. почала насуватись страшна чорна хмара, побігла за козами…Накруги стало зовсім темно, здавалось що це майже ніч, тільки блискавки прорізали небо і впивались в землю…з кожним ударом грому у мене підкошувались ноги і я присідала…Чергова блискавка… мені залося шо майже біля мене ( виявилось пізніше що це було за 200-300метрів і вона влучила в кобилу, яка була на пасовищі) Тільки встигли з козами вскочити в хлів , як зірвався ураган,дощ знову затріщали дерева …посипався град, за 5 хвилин землі була встелена шарном льоду, який сягав місцями 20-30см. Були куски льоду які сягали 30-50мм.
В результаті в нашому господарстві зруйновано покрівлю на сараї(яку пере цим саме трохи залатали від поереднього урагану), пошкоджено дах на сіннику, замокло сіно. В садку купа поламаних дерев…
На огороді взагалі…від посіві нічого не лишилось, принаймі тід того шо було на поверхні (лишилась в землі картошка, буряк і морква. Городина вся вибита- чорна земля, по якій валяються зелені помідори, огірки, кабачки, гарбузи.Після зливи по вулиці текла річка в які можна було бачити мертвих курей гусенят. курчат…
В селі понівечена вся лінія електромережі.Всі бетоні стовпи полопали як сірники…Розкрито сила будинків та господарских споруд, вибито вікна, багато вулиць просто завалані помаманими деревами. Скільки спілкувалась із старшими людьми, ті запевняють , що ніколи в своєму житті такого не бачили…

12 лайков

Сочувствую вам, Зоя, не дай Бог такого кошмара. Прямо, как из фильма ужасов.
Но самое главное, что вы и семья ваша живы и здоровы. Держитесь.

3 лайка

Зоя, благо дом цел и вы в здравии.
Тут и не поделаешь ничего с таким ураганом. Приходится только пережидать и набираться сил на ремонт всего, что порушено.
За сено - его главное высушить. Тут уже только природное благоприятствование. А так можно сложить в стог и будет стоять. Главное правильно сложить.
Хлев, если стены не сильно порушены, можно временно накрыть банером. Это будет дешевле и легче монтируется, чем тот же шифер…
Пусть обходит всех такая беда.
Благо, что до осени еще далеко. Все потихоньку восстановите.Для начала можно сугубо бюджетный вариант. Рассказывайте что и в каком состоянии осталось, подскажем, что можно сделать из подручных материалов по-быстрому.

10 лайков

Зоя, то что у вас происходило - это страшно. Я очень сочувствую… И да, главное, что все живы и здоровы.

5 лайков

Ого, який жах! Зоя, дуже співчуваю, страшна стихія і людина тут безсила…
Слава Богу що всі живі, здорові. Покрівлі потроху відновите, сіно просушите…щось дуже полюбили бурі ваші місця.
В нас в той день тільки чорні хмари переходили та самопочуття у мене було дуже погане (метеозалежність уже з’являється видно)

4 лайка

Сочувствую очень и очень… человек против стихии ничего сделать не может, так что Слава Богу , что у Вас все уцелели . Тяжело конечно сейчас будет, восстановить, починить, ликвидировать последствия урагана … :cry:

2 лайка

Зоюшка, что ж такое в ваших краях происходит?
Собирайтесь с силами. И со всем справитесь!

3 лайка

Дякую, дівчата за підтримку. Ми тримаємось… стараємось триматись…
Трохи фото нашого армагедону


Синій то дах сіника, який пробитий деревами і весь в дирах від граду, завалений деревами сарай

Частина дерева влучила в курник

5 лайков

Будинок чудом уцілів… акація впала в іншу сторну


Зробила фото граду через шість годин його перебування на грунті…коли трохи прийшла до тями…але ще видно яким він був

2 лайка