Квіткові кози

Ми поливаємо картоплю, добре, що скважину в минулому році зробили. Вчора дітям передавали, то попробувала совочком підрить - трохи є, а може ще глибше, в минулому році в цю пору вже ніхто на стару картоплю не дивився, а зараз в.иберу у погребі на один раз приготувати і несу в хату, а то зразу в"яне. І погріб холодний, а в цьому році сильно поросла картопля, за 20 років такого не пам"ятаю. Варимо свиням, бо ще багато є… Рано їздила на поле кізкам по гілля, у нас на сусідній вулиці, а це край селе, є город. Буряки -лежать, і гарненькі, а чи що вродить. Обіцяють, що завтра жара спаде, а як воно буде…

Наверное Зоя нам надмухала) У нас небольшой дождик прошел)

3 лайка

Вот вам и польза от веника у Зои, может и к нам долетит.

4 лайка

Дівчата. я старалась… До кого не долетів дощик - не ображайтесь…:grin:

4 лайка

Срасибо, Зоенька, до нас долетел!!! Первый нормальныйдождь в этом сезоне

3 лайка

Зоєнько, гарно ти вмієш віником махати! :slight_smile: В нас НАКІНЕЦЬ теж дощ! :slight_smile:

3 лайка

Зоя, чарівний у тебе віничок! Пройшов дощик, хоч і не великий, гриміло і блискало добре, а жара спала, уже тільки 25. Після 40 це холод. Дякуємо, махай ще віничком!

6 лайков

У нас за три дні уже вдруге пройшов ураган…На щастя на це раз нашу садибу не зачепило, а в іншій частині села порозкривало будівлі, повалила дерева:sob:

1 лайк

Зоя це коли вже знов встиг учора?

Так, Оля, вчора уже під вечір десь 018год, з того часу сиділи без світла тільки недавно відновили електропостачання.
У мене яйця в інку знову грілись водяними грілками:cry:

1 лайк

Ого! Добре там у тебе штормить!:astonished:

У нас тільки вітер був…а в минулий четвер під час грози ми в школі ремонт робили :grin:, світло пропало, ми не хотіли покидати роботу.так і доклеювали шпалери в сутінках…добре хоч в класі 3 великих вікна на південь :joy:.

2 лайка

Ну и напасть, что ж за катаклизмы такие напали? У нас вчера отличный дождик прошел, второй в этом году. Первый был слабый совсем. Спасибо за веничек!
Скажи там, чтоб прекращали на небе баловаться, сколько уже можно штормов?!

хоть на следующий день посмотрели что наклеили? :grin:

2 лайка

Оля там как раз под конец процесса свет на пару минут включили оказалось что всё ок. только дома с трудом поверили что я была на ремонте класса :sweat_smile:.

4 лайка

Надо было хоть клеем обойным что-то себе перемазать для убедительности :grin:

2 лайка

Я за ці кілька днів уже боюся проходити біля великих дерев навіть коли не має вітру- все думаю що має обовязково якась гілка зверху летіти:joy:
Хоч погода нас не тішить а літо в розпалі, достигає потихеньку урожай

18 лайков

Часник дуже потішив, уже починаю збирати урожай

14 лайков

Тільки лишилась цього року без власної чорної смородини ( купила сьогодні на базарі), бо власна, я думаю через минулорічну засуху, вся загинула. Весною не розпустився ні один кушик:cry:

3 лайка

Это ж можно сколько Беллер кнольчиков наделать с таким-то чудесным чесночком :grin:

3 лайка

Оля, враховуючи, що часнику цього року я посадила 2 сотки, то вистачить на кнольчики для половини форумчан:joy: Я вже дві порції приготувала із свіжим часничком:kissing_heart:

4 лайка