Квіткові кози

Сьогодні. нарешті, дощик моросить… душу тішить. Кози лементу.ть -хочуть на випас, вони звикли з 6.30 до 20.00 весь день гуляти, а тут не випускають пастись, сіном годують.

Трохи маю сьогодні вільного часу, така пора що як білка в колесі-сінокіс, боротьба з бурянами-огород та квітники заростають.

Лисичка до нас повадилась у гості- за тиждень винесла 10 курок, вчора навіть квочку від малих курчат вкрала…
я насилу малечу позбирала ввечері:cry:

Сьогодні зранку накачала шариків Бельпер Кнолле, випадково натрапилау нашому райцентрі на розову гімалайську сіль , так що цього разу використала всі інградіенти згідно рецептури:grin:

18 лайков

А це вже готові кноллятка

19 лайков

Чекаєм покупців, лишки продукції

27 лайков

На таку продукцію швидко найдеться покупець . Красота і смакота…!

2 лайка

У нас вчора пройшов страшний ураган.На протязі кількох хвилин на нашому господарстві поламало гілля на груші. з корінням вивалило на огород величенну осику і саме страшне повалило на сарай вербу. Дощу впало кілька капель , а шкоди наробило. Більше доби просиділи без електрики. Сьогодні розбирали і знімали з криші сарая вербу, тепер треба думати чим дирки в покрівлі латати:sob:
Вчора я перше в своєму життя злякалась і відчула свою безпорадність перед стихією… Побачила, що з села в нашу сторну навлижається темно сіра стіна і побігла забирати кіз які паслись за метрів 70-100 від будинку на великому пагорбі…
На пів дороги до них мене заздогнала суцільна стіна яка складалась з пилу, сміття, гілляк та огризків покрівель…
Навмання прибігла чи прилізла на карачках до кіз… краєм ока помітила що ураган підхопив і немов пір’їнку підняв в повітря двомісячного козлика і жбурнув до землі за кілька метрів… Кози збились до купи , кричали… відвязала тих, які були на привязі…Додому бігти потрібно уже навпроти вітру … Глянула на наше подвір’я і побачила як з тріском летять дерева… Я розгубилась і незнала куди бігти і куди вести кіз…Побачила поблизу зарослі із кількох кущів терну і покликала туди кіз…боялась, що вони перелякані розбіжаться в різні строни, а вони розумнички всі дружно побігли за мною … Так і просиділи в корчаках збившись в одну кучку.

21 лайк

У нас такая же ситуация вчера была . Только успела прибежать с козочками домой , муж прибежал с козликами .Да правда в тот момент они слушаю и верят тебе ни кто ни куда не разбегается . У нас еще на завтра такое . Так думаю идти с ними на поле или пускай дома в заграждении по бегают ?

2 лайка

Ой девочки мне страшно стало, какие вы молодцы что не растерялись. Стихия когда бушует это жутко!

4 лайка

Добре, що все обійшлось… Козлик тільки трохи накульгує… А ще покрівлю на хліві потрібно ремонтувати…:cry:

З плюсів-з великої верби, які сьогодні зняли з покрівлі маємо величезну купу смачних гілок з листям…а ще купа дерев нерозібраних:slight_smile:

4 лайка

Ого, що твориться в природі. А у нас спека - до 40 на північній стороні будинку, . Сьогодні був вітер, хоч десь сквознячок був. малина тільки почервоніла і уже м"яка, цибуля попадала за один день. Люцерку раненько скосили і на вечір готова, забирали в 5 годин ранку, щоб хоч не обсипалась . Жах! Кози ще до 10 годин ранку можна залишить на випасі, а тоді біжимо додому. З обіда навіть не виводимо, отак і ховаються під навісом на вигулі. Зоя, чи є кому допомогти з покрівлею? Це ж скільки грошей треба…

2 лайка

У нас також спека… дощу зовсім мало вчора впало, а тільки вітрище страшний дув…

Всю покрівлю не будем міняти, мені обіцяли шифер б/у привезти, буду просити сусідів щоб допомогли полатати дірки. Добре що хоч будинку нічим не зачепило.

4 лайка

Зоя, ой, что ж это оно делается?.. У нас вчера тоже стена чёрная заходила, мы с младшенькой гуляли как раз, кинулись бегом домой. На небо смотреть аж страшно было… Но каким то чудом ураган мимо пронесло, прошёл хороший дождь с сильным ветром. А людям шкоды наделало… Вон и у Таи тоже…

Так, Марин, якийсь дуже важкий рік. Щось ніяк кінці з кінцями звести не получається, а тут і ще й природа свої “козни” строїть.

Не то слово… Но одно радует, что чёрная полоса рано или поздно заканчивается) Значит скоро всё наладится)
У нас вон в прошлом году сначала вымерзло всё, потом ураган с градом пронёсся, поваляло-побило всё, потом суша, даже вода в колодцах почти пропала. А в этом году вроде и дождики перепадают пока.

3 лайка

Мариночка, тільки тепер побачила. Вітаю тебе з днем народження, бажаю міцного здоровя, сімейного благополуччя, довголіття, щоб діточки тебе щодня тільки тішили :bouquet::gift:

2 лайка

Зоя, спасибо большущее!:rose:

1 лайк

У нас тоже жарища и нет дождика. Девки на сено набрасываются,вроде неделю не ели, на выпасе погорело все уже, ходим скорее на моцион. Побегать-попрыгать и в пыли покупаться.

1 лайк

Зоя, да вы просто молодчина!!!
Ситуация аховая, а вы прекрасно с ней справились. Козы, да, не разбегаются. Если у побегут, то точно не в разные стороны, а все вместе. Инстинкты ими руководят. И хорошо, когда и людьми руководит инстинкт самосохранения. Он и подскажет как нужно действовать. Тут ум мало помогает.

6 лайков

Оля, дякую. Насправді я дуже велика боягузка і панікерка:blush:

Нарешті дочекались дощу. із самого ранку іде…

Кози сидять в сараї і жують гілки з верби…

Привезли машину обаполів (обрізків) , тепер знайти б іще помічників і починати будувати загін для кіз, хочу обладна його так, щоб кози в ньому і могли ночувати аж до морозів. А то в сараї така задуха–ввечері поки видою, то вся мора… я вони там до ранку мусять паритись… Так що будуватись і чим поскоріше

7 лайков

Зоя, хоч віником помахай у нашу сторону - нема дощу і 37 в тіні на північному вікні , тільки вітерррр!

2 лайка

Оля, зараз буду на вулиці і буду і вінком махати і дмухати в вашу сторону, хмарки гонити:grin:

6 лайков