Квіткові кози

Оля, дякую! Я також на це дуже надіюсь. Я купуючи козочок планувала мати продукти для своєї сім’1 та для душі така собі розрада при спілкуванні з цими приємними козо мордахами. Але наші реаліїї , а саме ціни на послуги с,г техніки та зерно заставляють займатись продажем лишків продукції, яку раніше могла подарувати родичам чи знайомим.

4 лайка

Зоя, поздравляю с почином! Пусть дальше будет также удачно и даже еще лучше) Чтом эти милые мордашки заработали вам и на икру)

4 лайка

Інна, дякую за побажання ! Але на ікру я не претендую:joy: хоча б на зерно вистачило, щоб мої мордахи не дивились на мене з німим докором коли даю мало зерна а бо й зовсім не даю…Та я взагалі то не проти якщо і на ікру лишиться:wink:

10 лайков

Знайомтесь … наші попрошайки вивели діточок. Рік у них урожайний:grin:

38 лайков

Зоя, з почином! Дай Боже козкам гарно доїтися, хазяїнам здоров"я , а людям добрих заробітків, щоб просили ваших натурпродуктів все більше і більше! Я і сама така, все рахую що заробили і радію, що на козюль потратимо з того, що вони дали. Нехай нам усім козюльки приносять користь, задоволення, смачну їжу і трошки прибутку.

6 лайков

Оля, дякую[quote=“Jkmuf, post:789, topic:4851, full:true”]
а людям добрих заробітків
[/quote]

Це саме головне в нашій місцевості із заробітками туго і люди не можуть собі дозволити багато з того чого хочеться:disappointed:

Так половина з тих, хто не може собі дозволити натуральну їжу, купують за страшні гроші фарбовану воду, це ж, на їх думку, нужніше. Вчора була така розмова прийшла бабуся забирати внучку, діти гуляють, вона скаржиться - нема яєць. А ми рано з сусідкою обговорювали, по чім яйця домашні, може продать. Так от я цій бабусі кажу - купіть у нас, свіженькі. І в цей момент сусідка з-за тину гукає -Оля, яйця по 17 або 18. Кажу, чули? О, так дорого, обійдусь, і взагалі, яйця їсти вредно. Надулась і пішла. А я кажу - ну і у нас не благодійний фонд, щоб задаром. Тепер ворогом я стала.

8 лайков

Ну і де ж ці милахи «Гидкі каченята»? Напевно Андерсен не бачив їх на свої очі ніколи:-)

5 лайков

Так, Марьяно, вони дісно гарнюсенькі, такі собі пухнасті клубочки. І так мило попискують:heart_eyes:Це вже вони трохи підросли поки я зібралась іх сфоткати, а малими забирались для мамки на спину і так плавали як на баржі:grin:

17 лайков

Ось 1 моя дочка сьогодн1 видала фразу-чи то ми будемо вс1 т1льки нароблятися б1ля тих к1з,чи хоть щось 1з цього залишиться.П1шли с1на,ц1ни на техн1ку зашкалюють,хоть заготов з 1х допомогою,хоть купи готов1 тюки ,виходить однаково,1 залишаеться нам навар з яець.

І ми сьогодні сіно возили, гарне, висохло , а ще зелене… Але таке, як щовк, неможна скласти. Тепер завтра ще на горище викинемо і можна ставить галочку- виконано. Косимо самі, возимо самі. Нам на 2 кози не багато треба

4 лайка

Ну все, просто завидки-завидки) Молодцы, еще лето только началось, а уже в закромах. У нас еще даже и не косят. Нечего косить…

Також сьогодн одні сіно возили, встигли на горище закидатм, а то дощ пустився сильний. Але ще багато заліто треба насушити, кози, вівці, кролі.

3 лайка

Так ми ж герої труда, у нас уже люцерка є, трошки спарсету і сіна, а це ще трошки, уже не страшно зімувать. Але ми сіно даємо зимою свиням , так треба і на них розраховувать, хоть те, що хуже. Хотіла фотку виставить , як ми сіно скутером возимо, а вона не грузиться - велика, а зменшити невмію. Навчіть.

3 лайка

Ми викосили перший укіс, а другого ,скоріш за все, буде… Засуха… Прийдеться заготовити трохи віників, хоча з ними стільки мороки і відходів залишається-сила силенна…

Кормовим бурячком засіяно 10 соток також незрозуміло яким буде урожай з такою погодою:confused:

3 лайка

Зоя, я сегодня на огороде на грядке, где должна быть морковка импортная, взяла и разрыла рядок. Семена импортные цветные, так и валяются непробуженные, даже краска с них не сошла, так сухо.

1 лайк

А у нас хмурится , и такой воздух густой, тягучий. Еще цветет бузина, удушиться можно. Я вчера так надышалась, пока сено гребли, аж голова заболела. Не люблю я настойчивые запахи. Нам соседка отдает люцерну, себе забирает только первый укос, для курей. Так сегодня уже начали косить козкам и свинкам, рано скошена была,уже отросла в колено. Пока своя подрастет - будет эта.Огород примыкает к нашему, так что польем и будет еще укос. Да, дорогое удовольствие электричество, но дешевле, чем сено купить.

6 лайков

Гарна сімейка!:heart_eyes:
Це вони хваляться дітками і звітують, що ось для кого ми просимо няшки, не шкодуйте!:blush:

1 лайк

Наталя, для птахів нікоми не шкодували і не шкодуєм. Цих красенів підгодовуєм з самої ранньої весни, як тільки повернулись в наші краї.:blush:

7 лайков

Я й не сумнівалась, що не шкодуєте! Це я шкодую, що немає таких співмешканців, зате минулого року спостерігали в болоті коло дач когось жабоїдного (я в них не розуміюсь, але не чапля точно!), і лисок. Сьогодні спостерігали, як доросла птаха пірнала, а каченята поруч плавали😊. І всі проблеми відходять на другий, а може десятий план )))

5 лайков