Квіткові кози

Барвиста така компанія.

2 лайка

В какую замечательную и разнообразную компанию попала Луна Ореховна!:grin: Сразу видно, что к себе домой :wink:
Зоя, мы очень рады, что девочка вам по душе и живется ей у вас просто сказочно. Уверена, что она достойно отблагодарит молочком вкуснющим хозяев своих :blush:

1 лайк

Таки так:slight_smile:Луна, вписалась в козинну компанію, перші дні коли я вчила пити її із соски (одним словом мучила бідолаху)вона ходила за мною назирці як хвостик, я все хвилювалась як її привчити до соски та до козинного гурту. Та як тільки я показала, що можна дудлити Ладку - Луна про мене забула моментально, в неї з’явилась інша мета - знайти на пасовищі козу з великим вим’ям і непомітно прикластись до дійки:joy: Тепер вона зі мною “дружить” тільки в хліві, коли кози строяться в чергу на дойку в станок-тоді мала хитруля заглядає, щоб я пустила її під якусь козу. Через це уже має ще одну кличку-доїльний апарат:joy: А з соски або з миски так і не навчились пити молочко…

15 лайков

Да уж, меркантильная девуля:grin:

Ой, как же знакомо)) У меня тоже манюня бегает и присасывается ко всем, пока те в заботах) Так потешно.

Один раз пососала Феньку, прогнали, она под Оду а та еще молодая непокрытая, потыркалась, потыркалась, что-то не то, нету вымени, побежала дальше искать) Я хохотала так.

9 лайков

Зоя, як це знайомо! В минулому році залишили одну кізочку собі , як ремонтну. До двох місяців була під мамкою -молоко вволю, мамка давала більше 4 л. Потім стала вона жити з бабкою, пожаліли дитятко, таке лагідне, цілувака, ще і безрога, а кози у нас були рогаті. З внуками гуляла, ну іграшка .Кажу чоловікові, що Берізка молочка уменшила, а коли і більше дасть, якось не стабільно. І лише через якийсь час додивилися, що мала підсисає бабку.А вже як стала вона жити окремо, все у бабки-кози з молочком наладилось. Але нічого, тепер Сімка хороша коза , видержала всі параметри - до 6 місяців з молоком.

9 лайков

Привіт усім. Підкажіть мені будьласка, скільки козенят треба випаювати молоком- до якого віку?

1 лайк

Марина, нажми на значок лупы в правом верхнем углу и введи запрос кормление козлят. Тебе выдаст все что есть на форуме по этой теме

2 лайка

Марин, все залежить які козенята- козочка на племя, козлик-продовжувач роду козинного, чи просто шашлички. Які у вас?

2 лайка

Козочка на плем’я.

Зоя, Марина назвала “это” лупой, а я зеркальцем, вот так и учим друг-друга. Хорошо, что все понятливые.

1 лайк

Я на форумі сама не так давно, все також починала методом " тика". Оля, з часом все наладиться і будете справжнім асом:wink:
:blush:Саме головне що тут завжди знайдуться люди. які підкажуть і прийдуть одне одному на допомогу

4 лайка

Зоя, я ж на Ти. Така гана твоя РАсєя, добре, що є випас. У нас хоч і не далеко од поля, але якось не заведено кіз виганять. Ото і годуємо тим, що накосимо. Добре що зараз уже є спарсет минулорічний, та ще з берега щось принесу. Але ж у нас кіз всього 2 , скільки їм треба, ще бурячок є, картопелька, сушені яблучка, ,ще щось із зерна рано і ввечері. У тебе курчатка з інкубатора, а ми минулої суботи купили на базарі леггронів підрощих, будуть на яйця. Півник уже співає, так виводить . А старий півень два дні ходив оглядався, що за чудо, я ж тут хазяїн. Ми крайня хата на лінії, буває така напруга, що лампочки тухнуть, а машинку поставить , то треба ще угадать. Стабілізатора купили, так і його вибиває. Куди там інкубатор, це ж пожаль Боже труда. Отак і живем. Але якби не хуже, то все добре буде.

2 лайка

Оля, дякую , будем на ти. Мені дуже подобається моя Расєя і все тому, що люблю простір. я коли проходжу своїм селом де хатина на хатині і сусіди одне одному у вікна і крізь паркани заглядають я не маю чим дихати . А коли повертаюсь у свою домівку на окраїні села тут свобода- ставок , лісок і випас зрослий чагарниками … для кіз справжній рай:blush:
Так ципок я вивела із інка, а кілько днів вилупились щей гусенятка . але приключилась справжня халепа. Обвалилось дерево і пошкодило лінію ел.передачі. дома нікого не було і будикок був знестррумлений кілька годин в інку були закладені гусяч1 яйця і як результат 6 яець уже надклюнутих завмерло, семеро гусенят мені вдалося ще відігріти. але геть слабенькими получились навіть не знаю що з них буде.:sob:Інк унком а квочка -це надійно.

4 лайка

Зоя, завідую по білому, у нас садиба 14,75 м, что чхнув, а всі сказали будь здоров.От і виносимо все у город, там 108м довжини, і в кінці города розширення 30х30. Хотіла хатинку над озером, а вийшло так. тепер уже ніхто нікуди не переїде, роки не ті. Тут ми все зробили самі ,як купили хату, вирізали 23 дерев,все старе і трухле, тепер маємо своє - і персики, черешні, вишня, яблуні, на одній груші 7 сортів, від ранніх до зимових, лежать у ямі з буряками до 8 березня. Раніше тримали качок і свиней, потім перейшли на чорненьких -азіатів, дуже вони мені нравились, кожен місяць свіжина.У нас були свої клієнти на м"ясо, була і копійчина. Паїв у нас немо, ми ж городські, приблуди по тутешньому, хоч і живело 21 рік, зерно треба купити, а зараз дорого. От і перейшли на хазяйство тільки для себе - 8 душ, треба годувать, крім нас ніхто не допоможе. Але гріх жалуваться, діти забезпечені, що треба -допоможуть. Якось гусей у нас ніхто не любить, а я малою пасла 98 штук, як в школу йшла.Та і води їм треба, без купання то не гуси.

2 лайка

Ми хоч і біля ставка живем, але гусям туди -ТАБУ. Ще з весни дорослі гуси ходять, а далі коли у лебедів з’являється малеча вони стають дуже ворожонастроєні щодо гусей,качок… не раз приходилось витягувати дорослих напівживих від побоїв. а про молодняк той мови немає, постійно пильнувати. щоб випадково у воду не потрапили бо тоді біди не уникнути. Лебідь всіх положить:sob: і так до осені. аж поки лебеденята не виростусть. Ось такі у нас сусіди…

5 лайков

Ого, проблема. А кажуть -символ любові, Агресори! А проти них не підеш, вони ж ЛЕБЕДІ. У нас , в минулому році, одного чоловіка збиралися судить за лебедів, результат не знаю, якось випало з поля зору, не актуально для нас було.

Ми лебедів дуже любим:heart_eyes:я вже писала про них вище. вони такі жебраки як тільки почують мій голос так і чалапають своїми ластами аж до самого двору за кормом
Вчора собака пропав я пішла його шукати по вигоні і все кликала по імені так Гошка( це лебідь, а його друга половина вже сидить на яйцях) метрів 200 від ставка причалапав на мій голос і був дуже розчарований, що корму для нього в цей момент я немаю:grin:
А якщо гусенята в ставок попадають, то це наша вина … а не лебедів у них інстинкт захистити і зберегти своїх дітей

14 лайков

Повела сьогодні гуляти свою козокомпанію і забрели ту в частину пасовищаде ми рідко пасемось і зустріли там привязану…корову. Всі дорослі кози і козенята не звернули на неї ніякої уваги, поскакали повз неї тай усе.
А Луна як побачила такого звіра то спочатку стояла як зачарована навпроти корови , яка гризла тваву і не звертала на нас ніякої уваги. Коли перший страх пройшов вона обійшла корову навколо , розглядаучи і вивчаючи її з усіх сторін… вже майже втратила до неї інтерес, але в цей час в поле її зору малої потрапило вим’я корови і дійки …аж чотири:joy:І кізочка яка постійно на пасовищі ловить за дійки кіз напролом повалила під корову:fearful:
Добре, що я в цей час була поряд і встигла прогнати настирну малечу. А то незрозуміло з якими наслідками все б закінчилось

25 лайков

Бесстрашная малявка)