Квіткові кози

И сестричка нашего Батыра :hugs:
А у Вас какой вес?

Сьогодні по обмірах
Дывчата по 6 мыс.
Ася - 35кг
Сюжанна-34
Кармеліта-31
Сама велика серед них Жданка осталась непоміряна, після вчорашньої процедури підрізання копит вона як побачила мене із мірною стрічкою в руках вирішила, що я знову задумала якусь пакость зробити і дременула від мене подалі, не помогли ніякі смаколики :wink:

7 лайков

а сестричка скільки важить ?

Вага мужика , напевне, набагато більша ?

Табличкой поделитесь пожалуйста :blush:
По которой вы измеряли

Юля, ось тут у цій темі # Как узнать вес козы без весов?

1 лайк

Спасибо, нашла ещё табличку по двум промерам - добавила Как узнать вес козы без весов? - #13 by yuliya_lazareva
В обед пойду кормить/поить Батырчика заодно и замеры сделаю и напишу, очень интересно
А по этой табличке у Вас сколько?

По первой табличке - 40кг
По последней - 28кг
Ерунда какая-то енти таблЫчки :upside_down_face:
Надо в напольные весы батарейки купить)))

1 лайк

Юля, я табличкой пользуюсь уже года два, да, погрешности есть. Но не такие. козлятам не очень подходит почему-то, делала взвешивание на весах и сразу промер обхвата груди, разница была в пару килограмм. А вот взрослых взвесить у меня возможности нет. Поэтому от веса в табличке откидываю 2 кг на всякий случай.

2 лайка

Я також користуюся першою табличкою, друга мені не підходить по тій причині, що сама не можу правильно зміряти довжину тулуба- не маю помічників. А перша табличка мені дуже зручна і погоджусь із Мариною щодо розбіжності в кілька кг.

1 лайк

Девочки, как буду в городе, куплю батарейки для весов, у нас только пальчиковые продают, а нужны две “таблетки”. Взвешу мужика )))) сравню с табличками и отпишусь

Значит примерно 38 кг Батырчик весит
Это как - для козлика в полгода - норм?

1 лайк

мои тоже примерно такие по весу - Дукату 17-го будет полгода, вес 38кг

Дукат - это тоже наш братик по папе 75%?

упс… не знала, что у вас наш братик. Дуката брала у Наташи Весела коза, мама милка, папа Мустафа. ОНО?

Нет, мой от Таи Винницкая область
У Таи тоже продавался козлик Дукат
Почему-то запомнился :relaxed:

Зоя, извините, что у Вас балалакаем :bouquet:

Юля, тут немає за що вибачаить… Я люблю, коли у мене збираються гості чи то в реальному домі чи на моїй сторіночці…:hugs:

4 лайка

Вже другий день Єлісей умудряється вилізти із загону і втекти на пасовище до кіз… Вчора застала, коли упадав біля Бусінки і Яреськи, які тільки недавно окотились. Вони щей хвостами перед ним закрутили, ще два тижні не пройшло після окоту :rage: Може не погуляють, вони саме чистяться після окоту… чи я марно тішу себе… :joy:
Загорожу наростили, сьогодні приходжу - Єлісей знову на пасовищі :angry: Цікаво, що Федя, який вищий у 1,5 рази на місці, а цей казанова знову біля дівчат… Привела назад в загородку… спостерігаю здалеку за ним… Все думала, що він перестрибує… Ні…Він як по драбині- виходить по досках огорожі -ставить передні ноги, підтягує задні і т.д. …:rage: І що з таким акробатом робити…

16 лайков

Ще дріт протянути, щоб по ньому ходив і буде цирк на дроті :grin::grin:

9 лайков

Боюсь, что именно так :frowning: Конечно, может ещё и не успел, но…

2 лайка

В мене теж була така оказія, і хух, мене пронесло, тобто козу

3 лайка

У нас цього року котинятка :heart_eyes: . Вже писала, що котів у нас завжди багато… вони або самі прибиваються жити до нас а частенько і сама приношу коли бачу якесь бідове і бездомне. Але стараюся щоб вони у нас не розмножувались.Коти кастровані, а кішки на таблетках. Розумію, що це недобре але іншого виходу з положення не бачу… не знайшла вета, який би погодився кішок стерелызувати Кішки мене в цьому році провели…
Перша Масяня - пішла з дому приблизно на два місяці, повернулась із здоровенним пузяком і незабаром народила у шафі. Я кажу, що у нас уже не шафа, а котячий роддом…Ось такими вони були


А такі уже сьогодні, постійно вертяться попід ногами. Важко з ними чоловікові, вони все із своїми забавами стараються втиснумись попід колеса його інвалідного візка. Пропонувала переселити іх на вулицю до літньої кухні - недає… Змайструвала ім таку котячу домівку … туди ховаються і поменше під ногами вертяться…

34 лайка