Фермерская карта

Я сегодня, с трудом, наконец-то отправила заявку. Теперь будем ждать вместе :slight_smile:

о какой заявке вы говорите?

1 лайк

О занесении хозяйства на козоводческую карту.

ясно, я то понять не могла о чем

1 лайк

Я тоже неделю назад оформила заявку.

Марина, картой занимается Антон, думаю просто не хватает времени.

3 лайка

Чудова ідея! Найновіші інформаційні технології на службі у найдавнішої галузі господарювання - тваринництва!

Тепер, завдяки цій карті, сиролюбам буде легко знайти сироварів і свій улюблений сир! А сировари зможуть показати себе для усієї країни та знайти своїх шанувальників, а це означає збут продукції і успішність нелегкої і водночас цікавої справи - козівництва.

Можна зробити все: розвести стадо кіз, побудувати сирцех, наварити чудових сирів, але якщо не знайти для них належний збут - то марні всі зусилля.

На сьогодні в нашій країні крафтове сироваріння розвивається неймовірними темпами. Маленькі й великі сироварні виготовляють сотні різновидів сирів ручної роботи! Проводяться фестивалі сиру, конкурси, влаштовуються майстер-класи та курси для майбутніх сироварів. На теренах інтернету можна придбати усе, що знадобиться для приготування найсмачнішого домашнього сиру.

Отже приготувати сир тепер може кожен бажаючий, а завдяки цій карті кожен сир знайде своїх цінителів.

https://m.facebook.com/groups/1496937753962920/permalink/1973963516260339/

720c207216f4eccf818b0ba7c35660b9eb1ae0ed_1_684x500

П.С. Огромное спасибо за помощь с фото Саше @Alya :two_hearts::rose::relaxed:

12 лайков