Допомога козоводам Херсонщини, що постраждали від екологічного лиха

Можливо комусь із козоводів Херсонщини і сусідніх регіонів потрібна допомога - пропоную писати в цю тему.

17 лайков

наші волонтери вже вчора загрузили машини кормами для врятованих тварин та водою у пляшках , і вже поїхали на Херсонщину . Але ж допогти ми можемо лише неокупованій території … а що там на лівому березі ?
Всім серцем співчуваю … :sleepy:

20 лайков

Знайомі мають старенький будинок на три кімнати, у селі, під Києвом, приймуть родину. Безкоштовно.
Все необхідне там є, тільки зручності на вулиці.
Подробиці та контакти напишу в приват

9 лайков

Візьму БЕЗКОШТОНО на тривалу перетримку до 6 кіз у людей, що постраждали від підриву Каховського водосховища. М.Вінниця, село 20 км під Вінницею.
(Інші тварини за домовленістю. Щоб знати чи зможемо розмістити)

10 лайков

Нова пошта пересилає допомогу БФ “Онуки” безкоштовно.

5 лайков

Вчора зранку мені повідомили про більше ніж 90 трупів тільки в Олешках.
Сьогодні, рівень води впав і в затоплених будинках волонтери почали бачити велику кількість мертвих.
Мова йде про СОТНІ ВТОПЛЕНИХ РОСІЯНАМИ ЛЮДЕЙ лише тільки в м. Олешки.

Уявляєте про яку кількість мертвих йдеться разом з Гопрами, Коханами, Кардашинкою, Великою Кардашинкою, Малою Кардашинкою, Підстепним, Поймою, Нечаєвом, Винрозсадником, Піщанівкою, Саги ліві, Солонці ліві, Саги праві, Солонці праві, Рибальче, Нова Збурївка, Стара Збурївка, Забарине, Виноградне, Козач Лагері, Кринки, Корсунка ?

Знаючи це все мені складно слухати наші новини і шановних експертів коли вони ставлять акценти що це “екологічна катастрофа”, “криза” і т.д.

:triangular_flag_on_post:В російському інфополі ВЗАГАЛІ нічого не має.

Люди! Росіяни замовчують масове вбивство яке вони скоїли!

:pray:Хто на підконтрольній території, будь ласка, благаю, говоріть про вбитих росіянами на лівобережжі!

Автор:
Вчора зранку мені повідомили про... - Volodymyr Shlonskyi | Facebook?

Багато на форумі є користувачів із росіі, вони мають це знати, адже їм новини правду не розкажуть.

9 лайков


Через годину після цього фото, вода майже повністю затопила будинок… їм пощастило, встигли маму з хлопчиком євакуювати. Вони зараз у безпечному місті.

Цього хлопчика та його маму знаю, бо зпілкуємося у спільноті допомоги дітям з інвалідністю.

А скільком не пощастило…

7 лайков

да, спасибо, Татьяна. об этом надо говорить - сми кардинально перевирают все.
это лютый пздц :sob:

2 лайка

Вже не актуально. Пробувала відправити.