Домашнє господарство "Дворяночка"

Привіт всім! Я Юлія, вирішила і я відкрити свою сторінку… Я з чоловіком та двома малявочками тільки нещодавно переїхали з міста у свій власний будинок. Довго про це мріяли і нарешті… Мрії по трошку здійснюються… Будинок є, ремонт (як без нього), господарство по трошку і воно з’явиться… Довго думала як назвати свою сторіночку, а вирішилось все само собою… Перші в господарстві після собачок і котика з’явились і у мене(нарешті) дві козявочки))) Одна з них дворяночка (ось звідки назва моєї сторінки). Дуже рада, що є такий форум (цікавий, інформативних та корисний).

57 лайков

поздравляю с открытием виртуального домика :rose:

4 лайка

Добро пожаловать,Юля)рада знакомству,заходите в гости…я Маленькая ферма :wink:

3 лайка

Поздравляю с открытием своего домика! :rose::rose::rose:
Рада познакомится!)
Рассказывайте и показывайте своих любимок! :slightly_smiling_face:

2 лайка

Добро пожаловать и с открытием странички!

2 лайка

С открытием странички!

2 лайка

Очень рада знакомству. Добро пожаловать. Хвастайтесь малявками

2 лайка

Дякую всім за привітання)))) Фото козявочок моїх будуть трошки пізніше. Сьогодні такий вітер, що збиває з ніг…

7 лайков

З відкриттям сторіночки :rose::rose::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom: Рада знайомству, розказуйте, показуйте, діліться своіми досягненнями.

1 лайк

image

3 лайка

Здравствуйте, Юля. Добро пожаловать! :slight_smile: А в какой области Вы проживаете?

1 лайк

Поздравляю Юлия с открытием странички!!!

Юля, вы меня опередили с названием, я тоже думаю открывать свою страничку, но не могу придумать название, а в голове крутилось именно такое как у вас :thinking: , теперь буду думать дальше :grin:

3 лайка

Вот так вот, не успели с названием. Нужно быстрее свою страничку открывать, а то все названия разберут: wink: :grinning:

3 лайка

Точно-точно. Сейчас мало времени на форум, козлят выхаживаем, некогда и в верх смотреть.

2 лайка

Вітаю!!! Ласкаво просимо.

1 лайк

Ласкаво просимо в нашу форумську сім’ю. А Ви в якому регіоні проживаєте?

1 лайк

Дякую всім за привітання. Київська область с. Григорівка

2 лайка

Я як тільки козявочок завела така назва прям крутилась) Само якось назвалось)))

1 лайк

недалеко от нас. Мы в Киево-Святошинском районе.

2 лайка

Добрий ранок) Ніяк не доберусь з телефоном до козявочок, так що поки познайомлю з іншими “жителями” ДГ Дворяночка

Це мої красуні російський спаніель Бася(пенсіонерка моя) та німецька вівчарка - наша “манюнька” Ася (5 місяців)

21 лайк