Дневник неадекватной балерины в ластах об участии в Новогоднем конкурсе "Щедрая коза 2018-2019"

Зоя, а вы будете участвовать в конкурсе? :relaxed:

3 лайка

Оля, я думаю, що для того щоб повноцінно взяти участь у конкурсі, у мене банально просто невистачить часу . :smirk:

Саме протягом грудня-січня на роботі повний завал.Це і звітний період і люди чомусь стараються всі справи, які відкладались протягом року обов’язково до 31 грудня вирішити. Приходиться тягати стоси паперів додому і працювати вечорами.

А за конкурсом завджи спостерігаю із задоволенням. І вболіваю за конкурсантими :grin:
Всім учасникам бажаю отримати саме той приз про який вони мріють…

7 лайков

Зоя, надо только захотеть и все получиться! Я в том году тоже в самом хвостике (дней за 5 до окончания) приняла участие. Этот факт мне даже кое-кто в укор поставил.:joy: А если с начала конкурса, и не спеша, то точно выиграете.
Так что все возможно, дерзайте!:relaxed:

6 лайков

О, веселенький дневничек, 100% будет очень посещаемым! Оля дерзай, у тебя точно все получиться!:grin:

6 лайков

Зою, не сачкуйте, там завдання легесенькі :wink:

3 лайка

Ой, дівчата, умовили. За принципом того півня: не дожену, то хоч зігріюся

Прийдеться загадковій принцесі взяти свій ящик пива і приєднатись до балерини у ластах :joy::joy:

А можливо це буде зовсім інший образ :wink: “напыщений человек-паук в банном халате”

10 лайков

Оце я можу уявити :slightly_smiling_face:

А тут у мене просто вивих мозку наступає… :fearful:

3 лайка

Ну, пиво так пиво… :smile:

1 лайк

А що робить вагітній попелюшці?

Вагітним незабороняється брати участь у конкурсі :grin:
Тай пиво може бути безалкогольним :thinking:

Так у вагітних мозги можуть не туди робить.:grinning:

Та ладно, не туди. Я он і без того неадекватна :smile: Нічого - прорвемось :wink:

5 лайков

А неадекватній русалці з пляшкою самогона? Треба хоч Маринку @Kharkovchanka позвати, з її Олів’є, щоб закуска була і швидко не захмеліти))

6 лайков

Що робити, що робити… Завдання робити - там аж на трьох зааненців скидки :star_struck:

7 лайков

Соблазнительницы!))
Две скидки мне не подходят - один козел от Тани уже есть! А вот за козочку можно было бы и побороться🤗

4 лайка

Оля, закрыла глаза и увидела тебя танцующей :rofl: в ластах.

хороший дневник, юморной

3 лайка

Балерина с нетерпением хлопает ластами и становится всё неадекватнее - где же конкурсная таблица? :eyes:

6 лайков

А ее еще нужно разработать :slight_smile: Сделаем!

2 лайка

Пытаюсь понять, кто у нас уже в активной фазе конкурса :slightly_smiling_face:
Ну, я - это понятно :upside_down_face:
Зоя @zoia1 :hugs:
Елена @Sharon :wink:
И вчера была замечена Инна @mihajlovna :sunglasses:
Вроде никого не пропустила? :thinking:

6 лайков

Я тоже вчера присматривалась :smile: Ещё один конкурент в самой теме спалился :grin:

3 лайка