Дитячі речі на службі у козенят

В процесі вирошування козинят часто в пригоді стають різні як вживані так і нові дитячі речі.

  1. Соски. Я використовую латексні дитячі соски старого зразка.Одягаю їх на пляшки а також використовуюїх в саморобному відрі для випоювання.

2.Манеж. Мені дуже згодився старий манеж в якому виросло уже кілька поколінь дітей. Тепер при потребі приношу його до хати і в ньому живуть козодіти

  1. Дитячі памперси, одноразові простинки стають у пригоді при перевезені козинят.

  2. Футболки використовують одягаючи на молоденьких козликів на спільному випасі з метою попередження народження “нежданчиків” . Сама не користуюся таким способом, але не раз чула від наших форумчан про таку практику

5.Старі байкові дитячі пельонки добре використовувати для обтирання новонароджених козинят

Які дитячі речі служать вашим козинятам?

12 лайков

Ну, я, когда была маленькой, любила приодеть всех козлят (их бывало до восьми штук весной) в свою одежку из которой сама уже выросла.

1 лайк

А можна ще отак :slightly_smiling_face:
Козенята на батуті

Козеня катається на дитячій гірці (правда, обморочне козеня)

8 лайков

70feb55186de33a957e9af1d0fda562a_XL

4 лайка

Круто! Стильненько !:grin:

2 лайка

І не холодно :grinning::grinning::grinning:

2 лайка

Мені прийдеться якийсь прикид придумати для своєї малої процентної нубійки Ламбади, вона має дуже коротюсіньку шерстку і буде мерзнути. Сьогодні для неї чотири дні від народження , пока живе в хаті, спить на дивані :hahaha:… а далі потрібно думати…:thinking:

1 лайк