Дідові Кози

Добрий день. Мене звати Микола Миронович. Мені 70 років. 10 років назад я тримав 16 корів, але з коровами мені було важко і я перейшов на кози, вже десять років я займаюсь козами. У мене є різні відомі види кіз та козлів. В загалом це зааненські та ламанчі. Живу під Києвом в селі Хотів.

18 лайков

Ну нарешті!!!Вітаю вас на форумі і з відкриттям сторіночки!Надзвичайно рада що ви тепер з нами!Чекаємо розповідей про ваш досвід і ваше хазяйство!

6 лайков

:joy::joy::joy: Була у нас тільки бабушка , а тепер є і дєдушка ! Вітаємо !

19 лайков

Я також про це подумала)):blush:

Я правильно поняла? Это наш сосед их Хотова? :slight_smile:

3 лайка

Да!!!Довго я його вмовляла!Думаю він розбереться й обов’язково розповість нам свою історію))Я така рада,капец)

4 лайка

Ну, вот и отлично! У Дедушки Мыколы большой опыт с козами, как я поняла, и он сможет с нами сможет им делиться :slight_smile:

8 лайков

Четко, ясно и по существу. Точка.

…а вообще с новосельем!

14 лайков

Ой , девочки , а что за дедушка ? Заинтриговали , расскажите .

Дедушка Мыкола , с новосельем !!!

Очень ждем от Вас интересную историю …

8 лайков

Поки наш форумчанин тримає інтригу я всетаки скину фотку))Надіюсь він буде не проти.Микола Миронович не тільки Козовод з великим стажем,а ще й учасник Ансамблю )Якщо дивитись на фото,то він зліва

34 лайка

На каком фото слева?

1 лайк

Тот мужчина ,что без усов)):blush:

1 лайк

У нас бабушки интригантки на форуме есть, а теперь ещё и дедушка - интригант! :rofl:
Поздравляю с открытием виртуального домика! Ждем с неперпением продолжения!

6 лайков

Дедушка, с открытием странички!
Может, уже мне и под внучку закосить, домик открыть?! :rofl:
Чтобы в полном сборе все были :grinning: мышка, кошка, кто там еще… курочка ряба

Звучит очень многообещающе

12 лайков

Можно было не дедушка, а например, дядюшка, мужчина в расцвете сил)

3 лайка

С новосельем!!!
:goatlaugh::goatlaugh::goatlaugh::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

1 лайк

Дякую за прийом, і за привітання!

16 лайков

Микола Миронович! Тут такі дівчата, що не дадуть скучать. Розказуйте вже про своїх кізочок.

7 лайков

Майже все стадо.

33 лайка


Це Бурський козел

23 лайка