Цены 2016-2017 на сено, солому и зерновые корма в вашем регионе

Я б хитро розпитала, де взяв. Якщо у “пана” вкрав, то бізнесмену це морська пиль. А якщо вдома або в якоїсь бабки беззахисної, то обгидила б добре… або в міліцію здала, б скоріше всього. люблю неприємності.

2 лайка

Тепер у пана не сильно вкрадеш, там охорона і камери, а вдома жінку обложив…, і хай там гавкає на голожний шлунок. Ніколи не купую за горілку, та і нема її у мене. Нагадую, як років вісім тому назад, помер у нас сусід, дружелюбний був, а горілочку варили, продавали вдень і вночі, особо нужденним навіть в долг або за одробіток давали . Так от, виносять тіло з хати, жінка голосить, а поруч мене жінка стоїть і так голосно каже - а скільки ж сліз виплакали жінки за вашу горілку, скільки дітей сиротами осталось, от тепер прийшов і твій час. До смерті буду пам"ятати те обличчя і погляд, повний презренності. Людські прокльони і на сьоме покоління ляжуть.

4 лайка

Це одинокі мужики собі садять, щоб не заростала та не пустувала земля. Вони всім помагають за могорич, або так само міняють на горілку, те що насіяли. В нас алкоголіки не крадуть, а прийде і скаже дай випити, а я тобі щось організую чи зроблю що треба. Йому без різниці шо гроші шо випити.

2 лайка

І таким, які просто вештаються, щоб залитись дорога до мене закрита.

2 лайка

Ми теж, як варили, ще при совку, то тільки для власних потреб. Тоді всі пили домашню. А молоді були, компанії часто гуляли. Тепер купляємо 10-ти літровими мішками контрабандну, бо іноді треба. Ханиги мене бояться, бо спуску не даю), чорнорота, кажуть. Сусіди продають і не одна сім"я. Наче і в достатку живуть, але…Не треба і сьомого коліна, дуже погані речі в сім"ях творяться, і все з дітьми. Те, що діти спиваються, то ще цвіточки…або ідіотів на світ пускають, або вішаються, ой, кошмар. Жінка одна продавала горілку, чоловік, син повісились а недавно внучку повісили. Та, оце тему зачепила, хай їй трясця…

2 лайка

девочки почем сейчас зерно нового урожая?

У нас пшеница 4 гривны, овес - 3,50, ячмень выторговала по 3,70 гривен.

1 лайк

И яйца в магазине по 15 грн…а от “молодых курей”((что за порода??? по 8 грн в Киеве на рынке :fearful:

1 лайк

Ира так это оптовые цены, если берешь тонну примерно, ну хотя бы полтонны. А у продавцов комбикормами пшеница от 4,60 до 5,20. Я не знаю, чем надо курицу кормить, чтобы продавать 10 яиц по 8 гривен. Даже если считать на 1 курицу 150 грамм зерна в день.

1 лайк

Шелухой от зерна, а по факту…ну кормят же чем- то и выгоду имеют, даже продавая по 8 грн.

А ми домовилися взяти пай у сусіда, у нього аж 3. Пай коштує 7700 грн, сюди входить: 2 мішки цукру, 1 мішок борошна, 10 літрів олії, 10 кг. гречаної крупи, 8 кг. ячної, 1,1 т. пшениці, 0,6 т. кукурудзи , 20 тюків соломи і виорати 40 соток городів. Дорого?

2 лайка

Оля, Ваш орендар ще гарно платить… у нас для порівняння- орендна плата 5900грн на цю суму -1мішок цукру, 1мішок муки (якість якої паршива) та 1200кг пшениці.

1 лайк

По-моему, классно. Тоже пай хочу)

2 лайка

Ото і ми так подумали і домовились за 1,5 паю. Сім"я , поїмо.

1 лайк

У нас пай 12 тис.грн. або 300 кг.ячменю+500 пшениці+ 1,2 тонн кукурузи+ 3 мішки цукру+ 10л.олії+ 2 здоровенні круги соломи+ виорать 10-15 соток городу. І орендарям вигідно, бо по такій ціні переманюють кожен до себе наввипередки.

2 лайка

А у меня никто не берет в аренду, а самой обрабатывать далеко и невозможно. Так и стоит пусткой.((

1 лайк

На базаре ячмень 38 грн ведро. У фермеров уже 4000 тонна, а было 3500 месяц назад.

Сколько в ведре? Явно не 10 кг.

В ведре около 8 кг.

У нас на базаре торгуют с таких мелких ведер, наверное килограмм по 5)

2 лайка