100% англонубійський цап

Потрібно шукати новий гарем нашій зірочці, нащому супермачо, Джокеру.

Народжений 20.03.2017 року, обезрожений, чемний та порядний.

Ні одного проколу з покриттям не було.

Даже дуже гарних малят, кольорових, з потужним ростом та великим генетичним потенціалом по удоям.

Мама Снєжка з господарства Ірини Богуславської, 7-8л, тато Маркус, Чехія. На батьків маємо копії документів.



Вітається обмін на 100% маленького козлика без родинних зв’язків з моїми. Умова одна - мати з удоями не менше 7 літрів.
Самовивіз.
050-442-99-42 Краще писати на вайбер.

16 лайков

Бачила цього неймовірного козла в живу ,я вам скажу що фото ніяк не передає ту міць і красу .Це найбільший козел якого я будь коли бачила.В мене є його правнучки -першокотки,які вже показують хороший результат :ok_hand:

14 лайков

У нас 100% нубієць від кози по першому окозу 6+, заводчик Іван Мороз, відмінно справляється з роботою, чи можливий обмін?

2 лайка

Я б хотіла маленького викохати. На майбутнє. В мене ще один цап є дорослий. То хочу, щоб він з малим спілкувався з дитинства.

3 лайка

У Річарда ідеальний характер, за весь час, що у нас, ні разу проблем не було. Думаю, і з дорослим помириться.

1 лайк

Дуже дякую, але відмовлюся. Хочу маленького.

2 лайка

Есть тоже 100% козлик на обмен, если интересует напишите.

Эта тема была автоматически закрыта через 60 дней после последнего ответа. В ней больше нельзя отвечать.